Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék egyetlen egy melír...

Szeretnék egyetlen egy melír csíkot a hajamba, de nem tudom h mondjam el apának?

Figyelt kérdés
Anyával megbeszéltem és ő igent mondott, de apától nem tudom h kérdezzem meg. Lehet h hülyén hangzik de nem megy.

2012. jún. 19. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? :)

amúgy szerintem tök jól néz ki :D

2012. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 leszek, de most nem ez a lényeg.
2012. jún. 19. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
csináld/tasd meg. levágatni csak nem fogja, ha puffogni akar meg hajrá.. 1 tincs azért nem egy ökörára
2012. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi az önbizalmat :) lehet h ez lesz a vége
2012. jún. 19. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem anyu beszélte rá aput még 13 éves koromban kostmegmár teljesen szőke vagyok :) jah és am 1 csík nem vmi jól néz ki min. 4
2012. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltattam úgy, h Apu nem tudott róla és mikor megmutattam tetszett neki :D És am egy csík is naon jól néz ki.
2012. jún. 21. 12:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a legjobb módszer, amit csináltál, hogy nem kérdezted meg. Jó dolog, hogy az ember tanácsot kér a szüleitől, de egy melír csík a hajba, azért hadd legyuen már 13 évesen is önálló döntés. Ha meg engedélykérésről van szó, az teljesen abszurd.


A másik módszer: "Apu, szeretnék egy melírcsíkot csináltatni a hajamba". a férfiak az egyenes beszédet kedvelik.


Persze vannak ravaszabb módszerek is, ha tényleg komoly ellenállásra számítasz.


"Apu, rózsaszín-zöld kozkásra szeretném festetni a hajam"

Aztán, ha lenyugszik, megegyeztek egy kompromisszumos melírcsíkban.


"Apu, szerinted egy melírcsíkot tegyek a hajamba, vagy ötöt?"


"Apu, ugye akkor is szeretnél, ha lenne egy melírcsík a hajamban"


vagy még ami fantáziából kijön :)

2012. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez tényleg jó ötlet:)
2012. jún. 21. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!