Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gimnáziumot fogszabályzóval...

A gimnáziumot fogszabályzóval kezdem, és félek, hogy én leszek az osztályban az egyetlen "drótfogú" lány. Mit tegyek, hogy kicsit nagyobb önbizalommal induljak neki az évnek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj vele! Egy fogszabályzó nem a világ vége (főleg, hogy van akinek jól is áll)

Gimnáziumban már nem piszkálnak ilyenek miatt.

2012. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezeld természetesen, lazán, ha kell, vedd poénra a dolgot.

(Pl.: "Nézd a drótfogút, hogy néz ki! - Nekem szólsz? Tetszik? Tök jó, nem? Antenna nélkül tudom fogni a neo fm-et" És mosolyogsz hozzá.)


Ha látják, hogy téged nem zavar, nem csinálsz ügyet egy-egy beszólásból sem, akkor hamar rájönnek, hogy nincs miért piszkálódni. Hidd el, ez beválik! :)

2012. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A fogszabályzó az nem szégyen!az én osztályomban van egy jó pár lánynak fogszabályzója,senki nem piszkálja őket ezért.gimnáziumban már nem olyanok az emberek,hogy "csúfoljunk ki mindenkit,akit csak lehet". :) 15/l
2012. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is van, én is úgy kezdtem a gimit, most megyek 10.be, és még mindig fent van, de nem érdekel, és másokat se, szóval ne aggódj
2013. aug. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
semmit!!!!!!! van egy osztálytársam és mikor fogszabályzós lett akkor kb. maxx 3-napig tartott a csoda és senki sem piszkálta úgyhogy nem törődj velem ő igazából örült neki és vagánynak érezte magát egy kicsit
2013. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!