Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Év elején beadtam az általános...

Év elején beadtam az általános iskolai bizonyítványt, most vissza kaptam év végén, azt vissza kell adnom, vagy szükségem lesz még rá? Írhatok bele?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Következő iskolai évben újra be kell adnod,és te nem írhatsz bele semmit. Azért adták ki, hogy lássák a szüleid az évi eredményeidet,és ha új suliba ész akkor az új tanárok is tudjanak róla.
2012. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mit akarnál beleírni?
2012. jún. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem írhatsz bele, mert az okirat hamisításnak minősül.
2012. jún. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy be kell adnom,de csak a középiskolait nem,amit most fogok holnap megkapni..Eddig az általános iskolai volt bennt,de azt még tanév végén megkaptuk
2012. jún. 20. 00:35
 5/5 anonim ***** válasza:

nem tudom hova járhatsz de én még nem találkoztam olyannal, hogykülön általános és külön középiskolai

na de kérdeztél valamit, az első és a harmadik válaszolónak úgyszint igaza van

2012. jún. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!