Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondanak rám olyan...

Miért mondanak rám olyan dolgokat ami nem igaz? és miért veszekednek olyan emberek akik nem is ismernek?

Figyelt kérdés

12 èves vagyok

olyan osztályba járok amiben nem jövök ki senkivel se fiukkal se lányokkal.

nem tudom miért de mindenki tartózkodik tőlem. pedig nem vagyok büdös/koszos/hülye/fogyatékos.

egyik fiu azt mondta rám hogy k.va vagyok..o_O de ennek semmi alapja hiszen nincs barátom+ nem kavarok senkivel+nagyon visszafogottan öltözködöm+nem sminkelek..és senkivel nem fekszem le pláne nem pénzért mint általában az utszéliek szokták..

egy másik fiu az osztályban azt mondta hogy puncsos vagyok meg benyalok a tanároknak.. ez sem igaz..magyarórán megkérdezte a tanárnő hogy ki olvasta a robinson crusoe-t én azt pont olvastam akkor és jelentkeztem hogy én és hogy tetszett mert érdekes volt..és ezért...?!

szoval a fiuk miatt sokszor rosszul érzem magam az osztályban. a lányokkal nem tudok beszélgetni mert nekik az a téma hogy ki a lwghelyesebb az osztályban mi volt a tévében meg hogy melyik a lwgjobb smink..ezekhez a témákhoz nem értek...nem tv-zek esténként nem sminkelek és a fiuk nem foglalkozhatnak..az a helyzet hogy ők hozgám képest eléggé fejlettek testileg én meg ugy nézek ki mint egy 3-4-es..egyik lány azt mondta nekem hogy ha fiú lennék akkorszerelmes lenne belém.. a másik lány elkezdi hogy én is én is.... azt hittem elsüllyedek.. nagyon rosszul esik hogy így bánnak velem


2012. jún. 20. 13:53
 1/4 A kérdező kommentje:

a kèrdès 2. fele az annyi hogy itt gyk-n nem egyszer kaptam olyan lwvelet hogymaradjak el mert az èn értelmi szinvonalam alatta van az ő szintjüknek max a seggüket nyalhatnám ki.. pedig nem trágárkodom nem veszekszem senkivel nem akadékoskodom igyekszem a kérdèsekre válaszolni de nem vagyok okoskodó és bunkó sem.. de mégis ilyeneket kapok..


nem értem mi velem a baj?

2012. jún. 20. 13:58
 2/4 anonim válasza:

szerintem csak k.cs.g.sködnek veled. Ne is figyelj rájuk. Próbálj egy valakivel kijönni és utána már jön a többi is.

Nekem is bevált.

2012. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem nem segitett
2012. jún. 20. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:

a megoldás az lehet, ha az osztály egészére nem ellenségként tekintesz - mert persze ott van a nagymenők csoportja, akik bunkóznak veled , de biztos vannak mások az osztályban, akik nem ilyen felszínesek, és velük csak azért tartod a távolságot, mert "még nem volt alkalmatok megismerni egymást". lehet ők is hasonlóan rosszul érzik magukat az osztályban/zárkózottak.

ha szert teszel egy-két igaz barátra, akikkel támaszkodhattok egymásra köv tanévekben, minden sokkal tűrhetőbb lesz :)

pl évzárón(ha még nem volt) vagy online próbálhatnál kezdeményezni(igaz, nem vmi könnyű megtenni az első lépést, de ha működik a dolog akkor a többi jön magától pl megnyíltok egymásnak, csak egymás véleményére adtok, egyszercsak azon kapjátok magatokat, hogy a bunkóosztaggal egyáltalán nem foglalkoztok) :)

2012. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!