Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tehát arról lenne szó, hogy...

Dani1717 kérdése:

Tehát arról lenne szó, hogy akik szedték ill. szedik vagy ismernek olyat akik szedik a danabolt, csak azoknak a válaszaira koncentrálnák legszívesebben. Tehát?

Figyelt kérdés
Elszeretném kezdeni szedni, olyan 100-150 tablettára gondoltam. Mellette fehérjét gondoltam ki. Tudom sokan mondják h semmi értelme meg hogy egyek ezt meg azt, de nem tudok hízni. Semmilyen módon nem tudok izmosodni, hízni. Úgy gondoltam bizonyos fehérjék mellett hatásos lehet a szedése. Sok mellékhatásról hallottam, de olyanoktól kérdezném akik szedik vagy közeli társasági szedi és tud róla infókat.
2012. jan. 12. 20:12
 1/2 anonim válasza:
Hella bár én nem használtam danabolt de a lényeg,hogy megfelelően szedd.Pl max 40mg-ot szedj naponta.Legyen először 5hét a kúra tartalma és ha lehet kombináld stanozololal.Kellene közbe szedni clomidot vagy zitazoniumot.Ha a kúrával végeztél vezesd azt le pl hcg-t kellene szúrni többször.Ha csak danabolt akarsz magába szedni meg utána abbahagyni és kész akkor kidobott pénz lesz belőle.Kb ez csak pár infó a hogyanról.De biztos lesz itt olyan aki nem fog lehurrogni téged és ért a dolgokhoz aztán ad majd tanácsot.
2012. jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a szúrkálástól kicsit féle, meg nem szeretnék keményebb szteroidokhoz nyúlni... :)
2012. jan. 18. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!