Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez melyik rajzfilm?

Berki Barbara kérdése:

Ez melyik rajzfilm?

Figyelt kérdés

Gőzöm se volt melyik topikba kellene irnom oO


Anno a CartoonNetworkon ment ha jol tudom...nem túl régi.


Arról szól hogy van egy zeneiskola...abban egy osztály.

Az osztály főnök egy néger szakállas hapsi kék gatyával szalmakalappal...

Az osztályban ilyesmik a gyerekek...

egy néger kisfiú, tengerész kapitány sapkával ő dobol.

egy szőke hajú, tipikus ujgazdag gyerek ő hegedül.

egy néger kiscsaj tipikus macsólédy és az ujgazdag gyereket akarja mindig arcon nyomni :)

egy szőkehajú kislány, tikikus butus :) ő fuvolázik.

egy tudóshoz hasonló vörös hajú szemüveges colos kölyök...stb


nem emlékszem a címére....

Help :D


2012. jún. 20. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
tudom melyikre gondolsz. szokott lenni reklam, ahol megy egy idetlen zene s ott ara tancolnak. de sajnos nem irja a cimet. És én sem tudom mi a címe pedig kedvenc rajzfilnem volt. Jöttem haza az iskolából, és mindig azt néztem. Van a cartoon network oldala (cartoonnetwork.hu) és ott sok rajzfilm van a listán. Talán ott mgkapod.
2012. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ciki de kerestem...lehet tul öreg vagyok már de az oldal megváltozott xD de egy ujjabb probát megér :D és igen táncolnak atrra a hülye zenére :D
2012. jún. 20. 19:41
 3/4 A kérdező kommentje:
3000 osztálya :) megvan :D
2012. jún. 20. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:

tényleg. Már emlékszem én is :D!

ám én sem voltam rég fent azon az oldalon. Hú tényleg hogy meg változott!! Én tévében még nézek CARTOON NETWORKOT, de nem vagyok akkora mániás hogy most "Gyorsan fel kell menni az oldalra, s játszani akarok Tom és Jerry-vel" :))

2012. jún. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!