Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttatok már élőben olyan...

Láttatok már élőben olyan dolgokat, amiket nem tudtatok megmagyarázni?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok, kísértet UFO féleség...
2009. júl. 6. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

En nem hiszek az UFO-kban. De latni, azt lattam. xD

Teri neni

2009. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Tavalyelőtt egy kis erdő mellett láttam egy bőrkabátos, kalapos alakot égő cigivel a szájában. Mondtam a páromnak, aki mellettem volt, hogy "nézd csak, miért sétálgat ott a fák között a sötétben az a cigizős alak? Miért nem ott sétálgat, ahol mi voltunk éppen, a kis erdő melletti ösvényen?" Erre ő is ránézett az illetőre, majd én ismét a cigiző alak felé fordultam, de ekkora már totálisan eltűnt! Pedig csak alig 1 perc telt el, amíg elmondtam a véleményemet a mellettem lévő páromnak. Ennyire rövid idő alatt nem tűnhetett el azon a részen! A párom hisz az okkultizmusban, neki már konkrét élménye volt jó pár évvel ezelőtt, szintén egy cigiző alakkal kapcsolatban. Ebből kiindulva azt mondta, ez az alak biztosan szellem volt.

Az ő évekkel ezelőtti élménye szintén kinn a szabadból származik. Ő azt mondta, a bátyjával mentek hazafelé és szembetalálkoztak egy öregemberrel. Akkor elmentek mellette, az öreg is. De nem sokkal ezután előttük haladt az öregember, holott ez nem lehetett, mert azelőtt pár perccel még az ellenkező irányba tartott és nem is kerülte el őket, hogy előttük járhatna, de előttük járt. Kértek tőle cigit, de az öreg nem adott. Ha még egyszer kértek volna tőle cigit, az rosszat jelentett volna számukra...

3 évvel ezelőtt hétvégente a legkorábbi, 4.30h-kor induló vonattal utaztam az ország túlvégére. Hajnali 4 óra körül az egész utca kihalt volt, még autók sem jártak, senki sem. Én haladtam gyalog végig egy hosszú körúton. Az egyik padon egy összegörnyedt kabátos alakot vettem észre. Furcsán kitekeredve ült ott, kicsit közelítettem hozzá, mert az volt az érzésem, talán rosszul van. Amikor kicsit közelebb léptem hozzá, az alak tulajdonképpen egy sapkából és öltözékből állt, az illetőnek nem volt arca...!!! Teste sem. Kirázott a hideg!!!

Másik eset: a nagy szobában a kanapén éppen tévéztem, amikor a konyhából nagy puffanást hallottam. El nem tudtam képzelni, mi lehetett. Óvatosan kimentem, de az égvilágon semmi olyat nem láttam, hogy valami leesett volna vagy ilyesmi. Egyébként a konyhából gyakoriak a furcsa hangok, amikor nem vagyok ott. A párom állítja, ő már látott többször egy árnyalakot a lakásunkban, én még nem, de megmagyarázhatatlan zajokat hallottam.

2009. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem elég fura dolgaim vannak

múltkor ránéztem az órámra, nem emlékszem mennyi volt az idő, fél perc múlva megint ránéztem és akkor már 5 perccel késöbb volt, pedig csak fél perc telt el...

meg fura dolgokat látok, amiket más nem...

2 éve a suliban voltam, kint az udvaron és sütött a nap, az egyik panelre nézte,m és hirtelen villámlott....de csak én vettem észre

meg rengetegszer van déja vu érzésem

2009. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

15:13as vok


meg sokszor hallok még hangokat, mikor pedig semmi/senki nincs ott..!

decemberben meghalt az egyik rokonom(nagyon jóban voltam vele), és igen megsirattam....

kb. 1,5 hónapja mikor lefeküdtem aludni, fura dolgot éreztem

mintha valaki ráült volna az ágyamra...felültem és volt ott 1 bemélyedés, de senkit sem láttam

most pedig 3 napja történt: az ágyam egyik oldalán egy nagy fal van, a másikon pedig az asztalom és a székem...

a falon rengeteg poszter van, többek között egy óriás naptárposzter

este ugy aludtam el, hogy az még ott volt, felkeltem hajnali 3/4 5-kor és a székemre volt ráterítve...nem tudom, hogy került oda, hallottam és éreztem volna ha leesik onnan, azt is éreztem volna, hogy ha valaki átnyúl rajtam, hogy elvegye onnan

kicsit meg voltam rémülve...

meg a b.nőimmel dumcsiztunk egy tök jó helyen, és egyszer csak árnyakat vettem észre elég közel hozzám, de csak én láttam más nem brrrrrr....

2009. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm látott egy fehér alakot állni az ajtóban /senki nem volt otthon/ ,majd eltűnt.Kicsit megrémült.
2009. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
egyszer a szobámban ültem, és hallottam hogy valaki belép az ajtón, hallottam a lépéseit, kb 5-t lépett, utána megállt, de nem láttam senkit, nem volt ott senki, vagy láthatatlan volt. ja és nem egyedül hallottam ott vollt a barátnöm is. amikor meghallottuk a lépésekit, mindketten megdermedtünk. nagyon ijesztö volt. mert amugy nem hiszek a szellemekbe. addig legalábbis nem hittem ,most már lehet h igen. ez am kb 1 honapja volt.
2009. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Sziasztok. Én hiszek a szellemekben és az a véleményem, hogy nekem konkrétan "alakban" azért nem jelent még meg egy sem, mert biztos, hogy összecsúsznék ijedtemben!

Viszont voltak már érdekes, megmagyarázhatatlan események körülöttem...

Egyszer régen letettem egy magnókazettát az asztalra egy zacskóba a többi közé. Bementem anyukámék szobájába valamit mondani. Kb 10 másodpercet töltöttem ott!!! Visszajöttem és nem találtam sehol azt a kazettát. Kerestem égre-földre mindenhol! Még ott is, ahol tuti nem lehetett, de semmi! Akkor nem is ijedtem még meg, hanem inkább dühös voltam, de amikor 2 hónapra(!!!) rá benne volt a kazettás szatyorkámban, az már kicsit ijesztőbb volt... (Pláne, hogy mindennapos használatban volt ez a szatyor!)

De olyan is előfordult, hogy ültünk egy szobában ismerősökkel, vicceket meséltünk, zenét hallgattunk és a másik szobába nyíló ajtó végig nyitva volt. És egyszer csak már csukva lett! Megkérdeztem a többieket, hogy az előbb még nem volt ez nyitva? Mert a csukás folyamatát nem látta senki, csak hogy már csukva volt. Mondták, hogy ők is úgy emlékeznek... A házigazda odalépett és belülről be volt zárva az ajtó! Mondta mosolyogva, hogy biztos meglátogatta őt az anyukája (aki már nem él). Ő már többször tapasztalt megmagyarázhatatlan dolgokat és nem fél! Ja, és abba a szobába csak ezen az ajtón lehet bemenni... Egy ablak van még rajta, de még azt is megnézték kintről, hogy hátha bemászott valaki rajta, de az ablak is érintetlenül csukva volt, mint minden előtt...

De meséltek az ismerőseim már olyat, hogy elhunyt rokonaikat látták mondjuk az ágyuk végében, vagy a gyerekük kiságyánál, de még olyat is hallottam, hogy valakinek egy ősz, hosszú hajú öregember lépett ki a szekrényéből, vagy egy szőke lány guggolt az ágyán a sarokban...

Na, ilyenkor már menthetetlen lennék szerintem, bármilyen közel is van hozzám egy defibrillátor...:-)

Hátborzongató, nem?

2009. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már sokszor tapasztaltam olyanokat amik megmagyarázhatatlanok...nekem 2 éves koromban meghalt az anyukám és múltkor láttam őt végig sétálni a szobámon...meg tavaly nyáron táborba voltam és az egyik lány látta őt egy székben üldögélni. Apukám is hisz az ilyenekben ő múltkor arra ébredt h valaki a lábát simogatja és mikor felkelt nem volt ott senki csak azt látta, hogy be van mélyedve az ágya. Meg volt egy testvérem aki még anyukám hasába meghalt és nekem van még egy testvérem is (ő lány, mint én) és egyszer ültem a szobába és senki nem volt velem azt hallottam, hogy valaki fiú hangon szól nekem, hogy "Hugi!". Apukám péé dolgozott...amúgy én hizsek a szellemekben...meg sokszor furcsa zajokat hallok, este lépteket a szobámba pedíg mindenki alszik!
2009. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek a szellemekben... Egyszer (úgy mint most is:)) ültem a gépem előtt háttal az ajtónak.. a barátnőm velem szemben az ágyban aludt. Az anyám életére meg mernék esküdni h valaki végig simította a hátam. Tél volt ablak terasz ajtó minden csukva így huzat sem lehetett.

Azonnal felpattantam megfogtam egy kezem ügyébe akadó tárgyat (asszem egy csavarhúzó lehetett) és hosszú percekig jéggé meredve zakatoló szívvel bámultam az ajtó felé mondom itt akármi is jön be én megölöm. persze nem jött semmi de akkor is.. Nem csak egy hamis idegi inger volt nem halucináltam de határozottan éreztem. Nem szoktam félni sem megijedni de akkor valami eszméletlen módon meggémberedtem és csak álltam meredten percekig...

2009. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

ebben az évben történt, bent ültem a szobámban és néztem a tévét, mikor nagy csattanást hallottam a konyhából, és azt láttam hogy a fakanál lent hever a földön, ez már csak azértis furcsa mert úgy volt lerakva a fakanál, hogy képtelenség volt magától leesnie, olyan volt mikor valaki rácsap a másik a végére megpördül a levegőben és úgy esik a földre

egy másik ijesztő dolog az volt mikor egyik este próbáltam elaludni, és azt éreztem valami az ágyam alól végigsimít, becsukhatós az ágyam, és annak az esélye hogy oda akárki is bemásszon, ráaldásul 20-on valamennyi centi vastag "matracon" átnyuljon egyenlő a nullával és nem halucináltam, mert még teljesen éber voltam

még kiskoromban, egy furcsa fény világított be az ablakon, de úgy hogy az ablakon piros volt a fény és olyan szögben világított be hogy az asztalomra világított de az már fehér volt, de is lehetetlen, mert az a rész ahol bevilágított az a furcsa fény teljesen más szögben volt mint az asztalom, ráaldásul a szobám fekvése is olyan helyen van, hogy képtelenség volt abból a szögből bevilágítani a szobámba; sikítva rohantam ki a szobámból

2009. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!