Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttatok már élőben olyan...

Láttatok már élőben olyan dolgokat, amiket nem tudtatok megmagyarázni?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok, kísértet UFO féleség...
2009. júl. 6. 14:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Én egyszer úgy jártam, hogy este amikor lefeküdtem, hallottam, hogy valaki mintha mászkálna odakint, és a léptek a szobámhoz közeledtek, nagyon megijedtem, bebújtam a takaró alá teljesen és úgy aludtam el..


Meg hajnalban, olyan 3:30 körül hallottam, hogy valaki kutat az íróasztalomon, tisztán hallottam, hogy a fiók kinyílik, zizeg a papír, csörren valami a fiókban. Átkozom is érte, magam, hogy abban a pillanatban nem nyitottam ki a szememet, mert az a titokzatos valaki (léptek nélkül!!) néhány másodperc múlva eltűnt. Már nem emlékszem rá, mert régebben volt, de asszem el is tűnt valami


Aztán egyszer fehér fényeket láttam a szobámban, amikor lefeküdtem a z ágyba, sötét volt, a fények meg össze vissza rohangásztak ott, kb. 2 percig tartott...


A nagymamámnál panelben pedig egyszer valaki kopogtatott az ajtón, kinéztem, de nem volt ott senki, pedig rátoltam a riglit, és felkaptam a telefonomat, hogyha kell hivom a rendőrséget, mert nem jöhetett senki, hiszen mindenki dolgozott, vártam remegő lábbal az ajtó előtt, aztán a harmadik kopogtatás után kinéztem, nem láttam és nem hallottam senkit...


Nekem is gyakran van déja vu érzésem, valamikor meg egy beszélgetésből előre tudok néhány szót pontosan, és ez mindig beválik...


Hát úgy látszik nem vagyok ezekkel egyedül, várom a további különös eseteket!

2009. júl. 9. 14:59
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

Velem még soha nem történt ien de szerintem ha velem ien történne én naon bexarnék. Minden nagyszülőm halott de úgy veszem észre hogy egyik sem akar kommunikálni velem.

Mondjuk annak örülnék ha a halott cicámat láthatnám újra.

2009. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Regen, en is sokszor hallottam az eloszobamba "jakalas-csoszogast" pedig egyedul laktam.

En is hiszek a szellemekben. A lanyom rendszeresen beszel a halott apukammal meg a nagytatammal. Apumat pedig nem is ismerte. Erdekes dolgok ezek. :)

2009. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt ilyen, de ajánlom figyelmetekbe a Zone Reality-n A Beyond Chance című sorozatot, ahol megmagyarázhatatlan esetekről, csodás gyógyulásokról, és egyéb dolgokról számolnak be azok akik átélték azokat.
2009. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kb olyan 9éves voltam én is halottam h vki feljön a lépcsőn és bejön a szobámba aztán elmegy utána direkt becsuktam a szobám ajtaját mert az hangosabb ha kinyitják de utána már nem jött senki vagy semmi...
2009. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
95%

Velem néhány furcsa dolog történik mostanában. Vagy csak kezdek megőrülni...:D

Kb egy hete amikor kint voltam az udvaron (úgy 7-8 óra lehetet este) amikor láttam egy fehér árnyat elsuhani tőllem pár métere elsőnek azt hittem hogy macska de láttam hogy ott áll melletem közben és ő nem is tiszta fehér hanem fekete foltos és ezután gyors utána mentem megnézni mi volt az de nem láttam semmit...Akkor még nem volt furcsa de azóta nagyjából 5-ször 6-szor láttam ilyen "árnyakat" de azóta mindig csak feketéket.És olyan ézésem van néha tőle hogy figyelnek...Eddig ilyen nem volt soha..

És ezzel egy időben kezdődöt el hogy mindig hallom hogy valaki csenget (főleg éjszaka de nappal is néha) de mégis olyan furcsán hallom olyan halkan mintha a közvetlen közelemben lenne a hang de mégis olyan halk nem pedig hangos mint a normális csengő. elsőnek többször kimentem és ne láttam senkit...Pedig teljesen másra figyelek nem erre gondolok amikor megtörténik.

2009. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
78%
utolsó: ez lehet kopogó szellem is
2009. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!