Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyiket választanád? Hosszú,...

Melyiket választanád? Hosszú, de boldogtalan, kudarcokkal teli élet, vagy rövid, sikeres, boldog élet?

Figyelt kérdés

Hosszú: mondjuk élsz kb 70-80 éves korodig.

Rövid: mondjuk olyan 35-45 éves korodig


2012. jún. 22. 10:24
 1/3 X-atosz ***** válasza:
A verzió. (Tudom, hülyének nézel.) Általános értelemben véve A.
2012. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem rossz kérdés. Valahogy most 26 évesen ott tartok,hogy unom az egészet, és ki kéne szálli örökre. De elégedett vagyok, viszont volt az életem során elég sok szívás, jó nagyok, és már megcsömörlöttem az egésszel mire célbaértem. Most már annyira nem is kell. Kín az olyan élet akár napokig is, ha boldogtalan az ember, ha állandóak a kudarcok, egyértelmű hogy a rövidebb sikeres boldogot választanám. Egyszerüen 45 év tökéletesen elég, ha tartalmasan, boldogan él az ember, nekem sikerült 26 év alatt is kiunni az egészet, szóval 46 nem annyira kevés ám. Csak ugye a sikeres élet azt jelenti,hogy minden akadályt elsőre minimális tököléssel venni, így rengeteg szabadidővel, mindig úgy történik minden ahogy akarom úgy azért elég jó az a 45 év. Sokan éldegélnek 80 - 90 éves korukig, de abból jó ha éltek max 20 évet tömören, a többit mint egy igavonó barom végigrabszolgázták, és eljárt az idő felettük. hiába több, mégis kevesebb. Ha sok akadály van, sok idő is kárba vész, nem sikeres embereknek sok a sikertelen próbálkozásuk is, nem élnek eleget.
2012. júl. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 28 éves koromig szeretnék élni, tudom mi az amire vágyom, és mit szeretnék addigra véghez vinni. Sosem gondotam úgy a jövőmre, hogy valaha nagymama leszek, vagy középkorú. Nem vágyom rá. Épp csak élni szeretnék egy kicsit, és boldog akarok lenni egy ideig.
2013. nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!