Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi igaz abból, hogy a facebook...

Mi igaz abból, hogy a facebook fizetős az oldaltulajdonosoknak?!

Figyelt kérdés

Facebookon olvastam egy posztot:


"FIGYELEM!!!

Elvileg fizetős a facebook az oldaltulajdonosoknak! Aki pedig nem fizet, az csak a kedvelői 18%-ának fog megjelenni a hírekben.(...)"


Mivel nekem is van oldalam, gondolom, érthető, hogy tudni szeretném, mi igaz ebből, (Ugyanis sokszor közlenek hasonló dolgokat, ami mind kamu, de engem mégis frusztrál a dolog, ugyanis nagyon szeretném megtartani az oldalamat, hisz sokat dolgozok vele, de fizetni azért én sem akarok érte.) és ha tényleg nem kamu, hogy tudnám megoldani, hogy nem fizetek, de minden lájkolónak megjelenik a hírekben?


Normális válaszokat szeretnék kapni, nekem nagyon fontos a dolog! Köszönöm.


2012. jún. 22. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2012. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Áhhháááááá! :)

Értem. Köszönöm a választ!

2012. jún. 24. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!