Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kocsiba bezárt kulcs. Ti hogy...

Kocsiba bezárt kulcs. Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Tanulóvezető vagyok, anyámék nagy rábeszélés után engedtek önállóan vezetni.

Egyik nap mikor hazaértem, a járdára felálltam (hogy majd beálljak a kocsibejáróba) kiszálltam a kocsiból, lezártam de a sluszkulcsot is bezártam az autóba. Nem lehetett kinyitni, a másik (pót) kulcs apámnál volt aki nem volt otthon.


Anyám kitért a hitéből, már rég nem a kulcsról beszélt, már azt találta ki h "mi lett volna ha....", megbízhatatlan vagyok, meg kitudja milyen hibákat vétek mikor egyedül megyek....blablabla


Na most csak azt akartam kérdezni, hogy VEletek történt már-e ilyen, hogyan reagáltátok le, ha velem egykorú vagy, mit szóltak a szüleid?


2012. jún. 22. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer az én legjobb barátnőm, 19 évesen éjszakára elfelejtette bezárni az autót és utcán pqrkolt. Szerencsére a szülei nem tudták meg, de az apja iszonyatosan kiakadt volna. Valószínűleg nem nagyon adták volna később oda egy darabig a kocsit.


A szüleid most mérgesek, de ez nem jelenti azt, hogy nem szeretnek, csak még nekik is új a helyzet, hogy már vezethetsz és egyáltalán, hogy már felnőtt vagy. Mert az autóvezetés szerintem arra emlékezteti őket, hogy már nem vagy gyerek és az ilyen "megbízhatatlan vagy" szöveggel próbálnak még egy kicsit visszanyomni a gyerek szerepbe.

2012. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Na igen,ez velem is megtörtént.Elöször nagyon megijedtem hogy most mi a fenét csináljak.Aztán szóltam egy autószerelőnek és ő segített kiszedni a kulcsot.Utána jót nevettünk rajta hogy milyen szerencsétlen voltam.
2012. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, én nem fogom fel tragédiának. Előszőr kicsit meghökkentem - most mi a fenét csináljak- de ahogy végiggondoltam semmi extra nme történt.

Nagyon sokaknál fodul elő

2012. jún. 22. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!