Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor lehet ingyen oldal a...

Mikor lehet ingyen oldal a gportal-on?

Figyelt kérdés
Régebben még teljesen ingyen lehetett oldalt készíteni és nem kellett egyenleget feltölteni. Most mikor lehet? Mert ingyen csinálhatunk oldalt, csak az a baj, hogy kreditegyenleg van, amit fel kell tölteni. Hogyan, vagy mikor lehet ingyen (teljesen ingyen) oldalt csinálni a gportal-on?

2012. jún. 22. 19:43
 1/7 anonim válasza:
Valószínűleg soha. De nekem is van oldalam, és nem fizettem kreditért. Vannak versenyek pl. fejlécverseny amivel kreditet tudsz nyerni és csinálhatsz vele oldalt. ^^
2012. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát, most sehogyse.. szerver error :@ :D
2012. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem én is versenyekkel szerzek majd krediteket.. :) Köszönöm az összes választ!
2012. jún. 25. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:
ha gondolod, én tudok adni egy portált ingyen :D csak írj privátba :) csak a címek lehet, nem jók... 20 kreditet biztos tudsz rendelni, kb 300 ft telefonon (sms), akkor megtudod változtatni a címet, de mégsem 500 ft-ot költesz... :) szívesen odaadom az egyiket :)
2012. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Árpilis 1-je ugye a GP születésnapja, ilyenkor egy rakat olyan szerkesztő van, aki létrehoz egy csomó lapot, és ingyen adja oda annak, aki kéri. De ez karácsonykor is van, mert ugye akkor is akciós minden.
2012. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Már ingyenes :)
2013. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, tényleg. már ingyenes :DD
2013. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!