Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú!?...

Nagyon tetszik egy fiú!? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, aki nagyon bejön nekem.

Nem messze lakik tőlem, és néha össze szoktunk futni buszmegállóba, boltba, vagy csak simán az utcán.

Fészen szoktam vele beszélni, de mindig én írok rá, és vissza ír meg minden csak olyan izé, hogy ő magától nem írna rám..

Mikor találkozunk mindig mosolyog, köszön, és szokott integetni is. ahw..:D

Már elég régóta tetszik nekem, és ezt már tudja, mert barátnőm elmondta neki.

Nem reagált rá semmi érdekeset, csak úgy rábólintott, hogy jó.

Mikor teltek az idők, kezdtem rájönni, hogy áhh.. semmi esélyem sincsen nála! éshogy lekéne mondonam róla.

De még a mai napig is, mikor meglátom valahol, kiráz a hideg, és elkezdek remegni.. és mikor rám mosolyog.. azthiszem összeesek.

És kezd visszajönni a reményem, hogy talán lehet valami.

De fogalmam sincsen, hogy kezdjek bele.

Mert szokott ő más lányokkal is dumcsizni, szerintem sok lánynak bejön még, és miért pont engem választana?

Meg a srác 15 én meg 14. És szerintem idősebb lány kéne neki.. vagy nemtudom, de nekem nagyon tetszik. Kérlek segítsetek! :)



2012. jún. 23. 12:13
 1/6 anonim válasza:
Elvileg a fiúnak kéne kezdeményezni.
2012. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért a fiúnak kéne? Egyenjogúság van - a terhek is megoszlanak.
2012. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy ha a fiú nem reagált akkor vagy nem Te jössz be neki, vagy Ő is ugyanígy érez, csak nem mondja el Neked. Az normális dolog, ha kiráz a hideg amikor meglátod, hisz a Te szemedben Ő a nagy Ő! De lehet, hogy Neki például nem erőssége, hogy bevallja. Keress apró jeleket (pl.: nőnapra önszántából vett ajándék, eszébe jut a szülinapod Facebook nélkül is), hogy tudj te is dönteni.

Én teljes mértékben egyet értek az előttem válaszolókkal, hisz valóban az a hagyományos, ha a fiú kezdeményez, de Te magad is megkérdezheted, hisz ha kinevet, netán kicsúfol, akkor nem érdemli meg, hogy akár szóba elegyedj Vele.

2012. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsot :)
2012. jún. 24. 11:57
 5/6 anonim válasza:
100%
Beszélgessetek hívd el pl: sétálni vagy egy üdítőt inni és közbe beszéljétek meg a dolgokat.
2012. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Limka válasza:
Ha mosolyog vagy ijenek,akkor vagy csak viszonoz,vagy fél kimutatni hogy szeret...
2012. júl. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!