Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te megfürdenél a Dunában?

Te megfürdenél a Dunában?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor hol? Ha nem akkor miért nem?


Ugyanúgy szabad víz mint a Balcsi, a Velencei-tó, vagy a Tisza, de még is rossz hírek terjengenek róla!


A válaszokat előre is köszönöm!



#Duna #fürdőzés #megfürdés
2012. jún. 23. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
bármikor úsznék benne,bárhol
2012. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak a depisek fürödnének a Dunában...
2012. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
ezt honnan vetted
2012. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
En azert inkabb nem furodnek a Dunaba mivel eleg nagy a sodrasa es nem tudom h hol milyen mely a viz
2012. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fürödnék meg, mert annyira nem vagyok jó úszó. Nekem megteszi a medence! :)
2012. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves farikcsaaa!

Azért,mert a Duna tele van örvényekkel,ha nem tudnád! És nagy a sodrása;mély a víz. Rengeteg búvár fulladt már bele a Dunába. És kedves kérdező! Nem szabad víz a Duna! Ha szabad víz feltételezzük akkor mi a f@sznak raktad fel a kérdést? Menj,és fürödj benne!

2012. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 k.lau13 ***** válasza:

Kedves utolsó! (ha már te is ilyen szépen megszólítottál mindenkit, bár nem sok beleszólásom van, de iszonyú kíváncsi vagyok, ezt mi alapján állapítottad meg, szóval megkérdezem, ha nem haragszol)


Miért depis mindenáron az, aki úszik a Dunában? Oké, hogy tudja, hogy megfulladhat, meg minden, de nem lehet, hogy egyszerűen csak bevállalós, és szeret ilyen állatságokat csinálni? Mondjuk ez még abszolút nem is nagy állatság. csak nem értem. Mindenkinek más az élethez való hozzáállása, és van, akit nem érdekel, hogy majdnem megfullad és beviszik a nemtudommelyik kórházba mert nem vagyok pesti, mert három hét múlva ugyanúgy megcsinálja, mert neki ez tetszik. Másrészt pedig, a depis miért akarna megfulladni? Vagy bármi? A depis az csak depis, nem öngyilkos!


Kérdezőnek mondom, én simán úsznék benne. Bár ritkán járok arra, amerre a Duna folyik, mivel Szegedtől nem messze élek, de olyan nagyon sokkal nem lehet rosszabb, mint a Tisza egy-két helyen... Persze nagyobb folyó, de azért én simán úsznék benne. Mondjuk nem most, hanem majd amikor már kicsit jobban tudok úszni :) De szerintem jó lehet. És nem, nem vagyok depis, szóval utolsó, nincs igazad. Sőt, kifejezetten optimistán(szerintem) állok hozzá az élethez, úgy élem, ahogy nekem tetszik, és akkora hülyeséget csinálok, amekkora eszembe jut, amíg nem tiltja a törvény., mert nem hiszem magamról, hogy bármit megtehetek. Szóval, ennyit akartam :D Az utolsóval pedig nem kötözködni szerettem volna, csak kíváncsi voltam, miért gondolja, amit gondol. Elnézést, ha megsértettelek.


Kérdező... Jó ötleteid vannak :D Neeem. _:D



Bocs ha hosszú lett xD

2012. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan az úszásra gondoltam, inkább a fürdőzés érdekelt. Én simán megfürdök benne, úszni pedig a part mellett szoktam a lassú vízben!


#6!

Azért fürdenek "csak a depisek" a Dunában, mert tele van örvényekkel? Nem értem az összefüggést! Miért nem szabad víz a Duna? Láttál körülötte kerítést? Láttál köré építve bármilyen csarnokot?

2012. jún. 24. 09:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdés már nem aktuális de két helyet ismerek ahol lehet. Dunabogdány és Kisoroszi(személy szerint jobban szeretem Dunabigdányt:))
2018. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!