Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Válaszolna valaki, aki nincs...

Válaszolna valaki, aki nincs annyira összeomolva, mint én?

Figyelt kérdés
Hiteles kocsit, adtam oda,abban a hitben, hogy 2 hónap alatt teljesen ki lesz fizetve. Aki elvitte a kocsit, nekem azt hazudta, hogy olyan vevőt talált, aki 2 hónap alatt végleg rendezi a hátralévő összeget, akinek elvitte,annak meg azt hazudta, hogy csak 2-3 csekk van hátra.Mindkettőnket átvert. Mivel én nem voltam jelen, így a kocsit is a saját nevére írta, pedig az én kocsimból volt, így lett neki kocsija. Én kocsi nélkül maradtam. A rendőségen folyik a nyomozás. A bank küldözgeti a hátralévő csekkeket, ennyivel meg annyival tartozok, pedig a kocsi nincs nálam. Aki vállalta, hogy kifizeti, az is csak 2 csekket fizetett,összesen. Teljesen össze vagyok omolva. Csalás áldozata lettem. De a családtól, mindenkitől ezt kapom, hogy nem lett volna szabad odaadni a kocsit, hát már nagyon megbántam, de attól, hogy mindenki ezt mondja, még nem lesz megoldás, semmire. Gyermekemet,egyedül nevelem,a férjem elhagyott, de most mégis kényszerültem, nemrég, neki 1 helyiséget biztosítani, mert nem tudott,csak itt a mi településünkön elhelyezkedni,és így havonta anyagilag támogat,de hosszú évek óta nincs semmi köztünk, külön szobában alszik. Nem bírom már, ami körülöttem folyik, tegnap nagyon egymásnak estünk,mert olyanokat vágott hozzám,amit, nagyon nem érdemeltem meg. Középvégzettséggel,menjek, ha más nincs, utcát seperni, vagy álljak ki az útra, vagy a sarokra, mint egy "k", szó szerint. Utcaseperéssel, ami havonta maximum 30 ezer ft, jövedelmet hoz,hát abból meg is lehet élni, abból a hátralévő hitelt,ki is lehet fizetni. Meg én nemcsak a kocsit adtam oda, hanem magamat is. Ne kelljen leírnom,milyen szavakat ordított. Nincs kivel megbeszélnem a gondjaimat, magányos vagyok. Sírok így is,szinte,mindennap,annyi ideget eszek,hogy már egyszerűen nincs hely hová tárolni, már nem fér. De tegnap este,már nem bírta,csak ömlött a könnyem,ma reggel, hajnali 3-tól csak sírok magamban ismét, gyomrom fáj,összeszorulva a sok idegtől, és sajnos ez megy mindennap, család, rokonság, ismerősök, mindenki, már nincs kedvem kimenni a lakásból, mert mindenkivel csak erről kell beszélni. És még nem tudom mi elé nézek, Kinek ítéli a bíróság a kocsit. Ha nem nekem, akkor is fizetnem kell, ugyanúgy,de a kocsit elveszik. Valaki válaszoljon, NE ÉREZZEM MAGAM ANNYIRA MAGÁNYOSNAK! Köszi!
2012. jún. 24. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
mennyi tartozás van még a kocsin?
2012. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem, 300 ezer, még 1 évig kellett volna fizetni, de a különbözetet állandóan küldték 36 ezret,és nekem már ez így sok volt, ettől a akartam megszabadulni. Ez lett belőle. Ja, igen: telefonálgatni nincs pénzem, ez van,..., írtam a banknak ajánlott levelet, e-mailt, mindkettőben kérdeztem, hogy mennyi van még rajta , de egyikben sem válaszoltak erre.

Egyébként, köszi a választ. Majd írj!...

2012. jún. 25. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!