Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet egy idősebb lánynál...

Lehet egy idősebb lánynál esélyem?

Figyelt kérdés

Tegnap este megismertem egy lányt. Egész jól elbeszélgettünk, majd kiderült, hogy ő másodéves egyetemista. Én még csak most végeztem a gimiben. Elég sokszor rám mosolygott, de amikor a baráti körömre terelődött a szó, kiderült, hogy az egyik lány haveromnak a bátyja az ő baráti társaságukhoz tartozott pár éve. Ebből következik, hogy az ő társasága nálam 4-5 évvel idősebb.

Szívesen elhívnám egy randira, de nem is tudom, hogy kezdjek hozzá. Ő már albérletben él, engem még a szüleim tartanak el. Tegnap kiderült, hogy az egész nyarat itt tölti a szüleinél, úgyhogy biztos többször is összefutnánk. Ezt szóvá is tettem hajnalban búcsúzáskor, amire csak elmosolyodott és azt mondta, hogy majd meglátjuk.

Szerintetek?


2012. jún. 24. 13:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!