Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen bajom származhat ebből...

Milyen bajom származhat ebből az esetből, mivel pár ember megígérte hogy "még találkozunk"?

Figyelt kérdés

Minden reggel melóba menet ugyanabban a buszmegálóban szálok fel és nap végén le (csak a másik oldalon).

Ma reggel is sozokásosan áltam itt aztán beált melém egy roma származású fiatalember és rágyujtot egy cigire meletem a buszmegálóban. Mondtam neki áljon aréb ne füstöljön már rám ő meg azt mondta hogy ez a környék az övüké és azt csinál amit akar. én kivetem a kezéből a cigit és eldobtam meszebre. a srác mellkason ütöt én meg elöktem őt és hanyat eset. felált elfutot és azt mondta: "még találkozunk".

elég nagy darab ember vagyok azért is megijedhetet tőlem, de ha töben viszajönek én sem tudok mit csinálni.

tehát lehet eből bajom vagy mi teendő ilyenkor?

(helyesirásomat ne szidjátok légyszi, kisebb szelemi betegségem miat van)


2012. jún. 24. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

ha ennyitől elrohant és annyit mondott hogy még találkozunk, akkor csak szájkaratés volt úgyhogy szerintem nincs ok a félelemre. bár szerintem eleve nem kellett volna "belékötni" mert ha viszont tényleg olyan valaki lenne akinek úgymond hatalma van akkor az meg helyben telefonál egyet vagy csak fütyül, és jön 20 spanja.

alapból a legtöbb ilyen csak próbálja megfélemlíteni az embert, nekem is már többször ígérték hogy "ha mégegyszer itt látunk megölünk" meg hasonlók, de élek, pedig nem vagyok egy túl nagydarab ember

2012. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor elesett, még fejbe kellett volna rugdalnod!
2012. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de.. :D azoknak csak nagy a szájuk :)
2012. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!