Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék diákmunkához?

Hogyan juthatnék diákmunkához?

Figyelt kérdés

Regisztrálva vagyok egy iskolaszövetkezethez, de nincsen sajnos most megfelelő munka számomra. Általában fiúkat keresnek, vagy nehezen tudom megoldani a bejárást.

Milyen más lehetőségek vannak, ahol diákmunkához juthatok?



2012. jún. 25. 00:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ehhez tudnunk kellene, hogy hol laksz.

Csak az az egy iskolaszövetkezet van? Ha van a közelben interspar, TESCO vagy más ilyen multicég, akkor érdeklődhetnél, hogy van-e diákmunka.

Ezeken a helyeken mindig van, tapasztalatból beszélek, az én fiam is egy ilyen helyen dolgozik, mint diák.

TESCO-ban általában ki szokták írni, melyik diákszövetséghez tartoznak.

Az intersparban több diák is dolgozik, el vannak osztva. Ki a zöldségen van, ki árufeltöltő, vagy a húsosztályon, csemegeosztályon és a pékségen kiszolgáló.

Ha van valami végzettséged, mondjuk érettségi, akkor pénztáros is lehetsz.


Ha van ilyen a közeletekben, be kell menni, megmondják, melyik diákszövetséghez tartoznak.

2012. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!