Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 40 fölötti anyukák, ti örülnét...

40 fölötti anyukák, ti örülnétek ha menyetektől már legelső találkozáskor 1 ágynemű garnitúrát kapnátok ajándékba?

Figyelt kérdés
Vagy túl személyes dolog elsőre?

2012. jún. 25. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ágynemű garnitúra egyáltalán nem személyes, de minek adnál az anyós jelöltednek? Gondolod nincs neki? Én nem örülnék, szerintem teljesen felesleges. Minek? Főleg, hogy még nem is ismered. Beállítanál és mondanád neki, hogy hoztam egy garnitúrát? Nem is értem, hogy jutott eszedbe!
2012. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy hülyeség.
2012. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Halóvány gőzöm sincsen hogy ilyenkor mit szoktak adni anyós jelöltnek....Ami nem olyan olcsó hogy rám néz és szégyenben maradok, valami hasznos tipp?
2012. jún. 25. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:
De én nem értem, már meny vagy, és még csak most találkozol az anyósoddal először? Az meg hogy van? Ha meg mégcsak jársz a pasiddal nemrég óta, és most találkozol az anyjával először, akkor felesleges vinned bármit is.
2012. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!