Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt most hogy mulasszam el,...

Ezt most hogy mulasszam el, mert ma is bulizni megyek, Valamint mivel elköltöttem a bulira 40000Ft-ot most hogy éljek meg 2,5 hétig 10000Ft-ból? (lent)

Figyelt kérdés
Szüleim elutaztak 3 hétre. Itthon hagytak 50000 Ft-ot, hogy legyek el belőle. Tegnap tartottam egy házibuli szerűséget. Energiaital, Pia, cigi. Kitaláltuk hogy legyen a lányoknak, és a fiúnak is vmilyen feladat. Aki ezt nem csinálta meg az mehetett haza. A fiúknak kötelező volt meginni 6 doboz energiaitalt! De én ittam rá sört is. És most nagyon szarul vagyok:Hányingerem van, Fáj a fejem.
2012. jún. 25. 08:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ma miből akarsz bulizni? 40ezerbe került a sör és az energiaital? Mindenkinek te fizettél?

Ha egy ezrest is elbulizol ma, mit fogsz enni?

Bár a 2,5 hét 17-18 nap, egy napra 560 körül jut, abból még el lehet élni. Krumpli, tészta, májkrém, párizsi, stb., csak sörre már nem jut.

Ha ma másnapos vagy akkor pihenj, igyál vizet, ha tudsz enni és van kaja egyél is valamit. Van egy csomó ilyen kérdés, lehet bevenni vitamint, gyümölcsöt enni, friss levegőn mozogni, stb.

2012. jún. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. jún. 25. 08:33
 3/26 anonim ***** válasza:

Ez ám az okos dolog. Igyál meg 6 energiaitalt vagy menny haza. Ha valamelyikőtöknek meg véletlenül rossz a szíve akk a lányoknak meg lehet feladat az újraélesztés. Ha nem sikerül akkor meg "mennyé haza". Fiatalság bolondság :)


Komolyra fordítva. Pihenj, aludj, igyál sokat azt majd elmúlik. Meg gondolkodj mit fogsz enni 2 hétig mert a 10e nem biztos hogy elég lesz.


Esetleg hívasd meg magad te is a haverokkal házibuliba, azt ott majd jóllaksz :)


De tényleg. Óvatosan azzal az energiaitalos dologgal. Egyszer esik ami esik.

2012. jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudsz jól bánni még a pénzzel, meg az időddel. A rosszul léted az majd magától elmúlik.
2012. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondjuk ma ne menj bulizni, meg már nem is nagyon kéne, mivel a 10.000,- Ft-od épp, hogy kajára elég lesz, ha nem rendelsz minden nap pizzát, hanem főzöl...

Jól elszórtál 40.000,- Ft-ot hallod... Nekem egész hónapra 20.000,- van, ami a kajára épp elég...

Gratulálok.

2012. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

"A fiúknak kötelező volt meginni 6 doboz energiaitalt! De én ittam rá sört is. És most nagyon szarul vagyok:Hányingerem van, Fáj a fejem."


Gratulálok! Ha "szerencséd" van jól tönkre tetted a májadat. Látom pénzt azt adtak neked a szülők, de józan észt azt sajnos nem eleget.

Egyrészt nem hiába van ráírva az enerigaitalra, hogy nem szabad napi 3 doboznál többet inni, másrészt a szüleid sem úgy gondolták, hogy verd el az egész pénzt egy nap alatt. Lehet bulizni értelmesen is, összedobva a pénzt és akkor fejenként 1-2 ezerből megvan.


Ne sértődj meg, de csak magadnak köszönheted az egészet. A rosszulléttel sokat nem tudsz kezdeni, ki kell pihenned a másnaposságot. Ha végre észhez térsz, abból a 10 ezerből azért ki tudod húzni a maradék időt, de ez legyen egy jó lecke, amit megjegyzel. Remélem azért ha hazajönnek a szüleid még kapsz tőlük egy-két sallert, amiért hülyeséget csináltál...

2012. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A lányoknak amúgy vetkőzés volt a feladatuk.Amúgy 2 hét sok idő addig rendbe rakok mindent.2 hétre 100000ből ha megélek nem hogy 10000Ft-ból.Jót szexelt mindenki; jól érezte magát senki sem lett rosszul még sohasem, nem ez volt az első
2012. jún. 25. 11:16
 8/26 anonim ***** válasza:

Már csak azért is szánalmas az egész, mert bele sem gondolsz, hogy a szüleid valószínűleg a pénz egy részét vésztartaléknak adták, nem pedig azért, hogy az első adandó alkalommal szórd el az összeset.


Tudod, hogy 40.000,- Ft-ért mennyit kell dolgozni?

Ja, nem, nem tudhatod, mert, ha tudnád, nem vertél volna el ennyi pénzt ilyen felelőtlenül...

Szegény szüleid lehet, elsírják magukat, ha hazajönnek, és megtudják, hogy semmi sem maradt a pénzből.

2012. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Figyu szüleimnek 40000 ft a 2napi fizuja.És csak ülnek a seggükön
2012. jún. 25. 11:55
 10/26 A kérdező kommentje:
Meg a vizipipára is kellet a pénz!
2012. jún. 25. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!