Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen elrabolt gyerek filmek...

Milyen elrabolt gyerek filmek vannak?

Figyelt kérdés
Ki ismer elrabolt vagy eltűnt gyerekekről szóló filmeket.
2012. jún. 25. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Elhurcolva (Abduction) - Taylor Lautner és Lily Collins főszereplésével, nekem nagyon tetszik a film. Imádom..:D Remélem neked is tetszeni fog ha megnézed.:D

Itt van a leírás:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
most hirtelen a Légcsavar jutott eszembe, nézd meg ha nem láttad, bár ez lehet nem egészen olyasmi stílusú, amire gondolok, hogy keresel.
2012. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2012. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az Elhurcolva jó lehet így leírás alapján!


A Légcsavar az tényleg kicsit "csavaros", de nagyon jó! :)


Amúgy:

Egyszervolt kisfiú

Csapdában

Ne szólj száj!

Suttogás

Tűzfal

Váltságdíj...

2012. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Changeling
2012. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Az ezer égre kérlek, KÉRLEK ne nézd meg az Elhurcolvát, a saját biztonságod érdekében!
2012. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6. Robert Pattinson, te vagy az? tán féltékeny vagy??:D vagy miért ne nézzem meg?

jónak tűnik pedig:)

2012. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Az elcserélt életek és a hideg nyomon nagyon tetszett, a többit még nem láttam.
2012. jún. 26. 15:48
 9/15 anonim ***** válasza:

"6. Robert Pattinson, te vagy az? tán féltékeny vagy??:D vagy miért ne nézzem meg?

jónak tűnik pedig:)" hozzászóló..xdd szerintem nagyon jó film..xdd és igen.. őő 100 hogy Robert.. vagy valami beépített emberee..xdd utálom azokat akik megnéznek egy filmet.. utána meg leocsmárolják... én ha megnézek egy filmet.. és nem tetszik akkor elfelejtem..xdd

amúúgy első válaszoló voltam..:D

2012. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Most hogy jön ide Pattison? Csak azért mert Taylor Lautner a főszereplő? Én speciel hallgattam a szép szóra, és eddig nem néztem meg, de most csak a ti kedvetekért meg fogom. De aztán semmi okotok nem lesz arra, hogy kérdőre vonjátok a véleményemet róla!
2012. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!