Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csúfolnak?

Miért csúfolnak?

Figyelt kérdés

Általános iskolába járok és folyamatosan azzal csúfolnak, hogy milyen ronda vagyok.Két fiú osztálytársam is pár hónapja a neten írt nekem, hogy milyen csúnya vagyok meg a szokásos dumáikat.Aztán még ott volt egy fiú akinek tetszettem nem is olyan régen, most meg csak úgy simán beszólogat, hogy ha így néznék ki mint te, én már rég elástam volna magam.Ő mondjuk talán csak, azért mondja ezeket, mert nem jártam vele meg nem is tetszett.Osztályban még mondták jó páran, hogy milyen nyomorék fejem van meg, hogy úgy nézek ki mint egy banya.Persze olyanok mondják ezt akik segghülyék mindenhez meg nem adnak magukra külsőleg semmit.

Én nem tartom magamat szépnek, de azért olyan bűnrondának sem, mint amilyennek leírnak.Én különösebben nem is szoktam velük beszélni soha, szóval még csak megbántani sem tudtam volna őket. Nem érem. :( Már előre félek mi lesz jövőre, pedig még csak most kezdődött a szünet. Szerencsére most már 8.-os leszek, szóval már nem kell sokat kibírnom velük.

Nagyon tud engem bántani ez a dolog.Mostanában pedig egyre többet aggaszt.

14/L


2012. jún. 25. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát így ismeretlenül nehéz tanácsot adni.

Tapasztalatom szerint olyan emberekre szállnak rá ennyire, aki túlzottan csendes, nem szól semmit ezért lehet piszkálni. Láttam már olyan embert aki hát szépnek apszolút nem nevezhető, de a személyiségéből kiindulva, mégis mindenki elismerését kivívta.

2012. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert mentálisan degeneráltak, azért. Ne hagyd, hogy elvegyék az önbecsülésed.
2012. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Dettó ugyan ez van velem is, csak még pluszban azért is piszkálnak mert sokat olvasok és kitűnő vagyok. Szerintem az összes egy vadbarom állat aki ezt csinálja. Lehet, hogy nem szabadna megfutamodnom , de már ez évek óta tart úgyhogy átmegyek egy másik osztályba. Ja, és szerintem te is csinálhatnád nyugodtan ezt, mert én úgy voltam vele, hogy ha a másik osztályban hozzám sem szólnak az is jobb, mintha otthon sírok minden este és a tanulmányi erdményem romlik miatta, mert jövőre nekem is felvételi és ott jól szeretnék teljesíteni. A felvételit vedd te is figyelembe, és csaka arra koncentrálj!! (kivéve ha elmetntélhatosztályosba)
2012. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!