Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? 12...

Mit tennétek a helyemben? 12 éves, jól tanuló lány vagyok és a rosszabbul tanuló osztálytársaim csúfolnak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Miért csinálják ezt? Tehetek valamit ellene? Volt már hasonló " élményetek" ?
2012. máj. 14. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
szard le őket, velem is ez volt
2012. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyolc éven keresztül engem is szekáltak, sajnos a megoldásra én sem jöttem rá. Valószínűleg mindenből képesek gúnyt űzni akkor is ha visszaszólsz, vannak barátnőid akik segíthetnek? Az ok egyébként hogy részben irigyelnek és utálják hogy valamiben jobb vagy náluk, esetleg a tanárok szeretnek, meg sem akarnak ismerni és nem tudják hogy te is lehetsz vicces vagy kedves. amikor én elkerültem gimibe sokkal határozottabbá váltam, kicsit féltem bárkit is közel engedni,és ettől furának tartottak, de már senki sem bántott. aztán mindenki megállapodott abban hogy fura vagyok és ezt megszerették és most rengeteg barátom van. egyébként két jó tanács: soha ne sírj előttük, és ne szerezz rossz jegyeket azért hogy befogadjanak, mert te legalább viszed majd valamire, és ha felnőtök ők lesznek munka nélkül. Azt nem javaslom hogy bárkinek anyukádnak tanárnak szólj mert csak rosszabb lesz, csak akkor szólj ha tetlegességig bántanak, inkább barátnőktől kérj segítséget.
2012. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Iskola érdekeljen ne Ők.:)
2012. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én voltam stréber, csivava, seggnyaló, állatkínzó, burzsuj, milliomos meg mittomén még mi...


És fájt néha, de a legjobb amit tehetsz hogy lexarod őket.

Nah meg ha a tanár azt mondja hogy aki akar felelhet és hiába hogy tudod az anyagot nem jelentkezel kiszórva így pár karót a köcsögöknek - akiket előző 2 héten szinórba megmentettél az önként feleléseddel, de "hálából" pár nappal később meggyújtották a hajad...

2012. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tanítási rendszer hibája.

A tanulásnak,új ismeretek megszerzésének örömet kellene okozni nem csupán egy kényszer cselekedetnek ami a diákok többségének kudarcot okoz.

egyetlen amit tehetsz,hogy segítesz nekik megpróbálod elmagyarázzni az anyagot ,elmondani hogy tanuljanak stb...

2012. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem bármennyire is nehéz,próbáld elviselni.Velem is volt ilyen.A legfontosabb dolog az,hogy mindig jusson eszedbe,hogy a saját jövődről van szó,tehát ezért nem éri meg rontani a jegyeiden.Próbálj meg erősnek látszani és ne foglalkozz velük!:))
2012. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne figyelj rájuk! Az ő hibájuk, ha pár év múlva nehéz helyzetben lesznek...
2012. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!