Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Klinikai halált éltetek már át?

Klinikai halált éltetek már át?

Figyelt kérdés
Azt akarom kérdezni,hogy mit tapasztal az,aki "meghalt",és aztán az orvosok visszahozták. Nem arra vagyok kiváncsi,hogy majdnem elütött egy autó,és nagyon megijedtem stb... hanem arra,hogy aki meghalt,és azután visszatért. Mit tapasztalt azalatt az idő alatt amig nem "élt"? Ne olyat írjatok,hogy "hallottam a szomszédtól....." hanem a személyesen átélt esetekre vagyok kíváncsi. Várom a tapasztalatokat!
2012. jún. 25. 17:06
 1/1 anonim válasza:
Igaz, nem személyes vélemény, de ott voltam, amikor történt. Mamám testvérének a felesége (nem tudom ezt hogy mondják egyszerűbben) meghalt, amikor én és az unokatestvérem ott játszottunk nála. Pont az édesapám jött ki mentővel, és újraélesztették.Utána azt mondta, hogy teljes sötétséget látott, és utána látta az unokáit(unokatesóimat) maga előtt. Jöttek felé, és amikor már teljesen oda értek, meg akarta fogni a kezüket, és ebben a pillanatban feléledt.
2015. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!