Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy észrevegyenek...

Mit tegyek, hogy észrevegyenek? Mit gondoltok mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Nem akarok népszerű, híres, ismert lenni, csak amikor társasággal megyek valahova engem nem vesz észre senki, senki se érdeklődik felőlem és szeretném, ha ez nem így lenne, mert nagyon pocsék érzés! Mit tudnék ellene tenni? (Vagy ha nem lehet semmit hogyan lehetne beletörődni?) :(

#híres #baj #Nèpszerü #észrevegyenek
2012. jún. 25. 20:59
 1/4 anonim válasza:
Nem ismerlek, nem tudom milyen vagy, hogyan viselkedsz egyes alkalmakkor. De azt eltudom mondani, hogy ha rágyúrsz a "beszélőkédre", akkor azzal egyszerűen ki lehet emelkedni a tömegből. Én elég nagydumás vagyok, igazából nem vagyok semmiben kiemelkedő, talán csak abban, hogy tájékozott vagyok gyakorlatilag az élet minden területén. Mindenhez értek kicsit, de semmihez sem nagyon. Ennyi elég ahhoz, hogy középpontban legyek. Végtére is nem vágyom a központi szerepre, egyszerűen csak szeretek beszélni...XD Remélem segítettem valamicskét :) Sok sikert a továbbiakban!
2012. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hűha, köszi a tanácsot és kellett is ez a "sok sikert" :)
2012. jún. 25. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Helló!

Szerintem az a baj ahogy hozzá állsz.

te már elkönyvelted ilyennek magad,szal első dolgog hogy ezt a fejedben kéne lerendezni aztán egy kis önbizalmat szerezhetnél valahonnan(igyál egy picit) :)

Ha a barátokkal mész el bulizni akkor ugyanolyan tagja vagy te is a társaságnak,max annyi hogy nem te vagy a falkavezér... Legyél néha merészebb beválalóbb,néha nem árt ha örültségeket csinál az ember amin a többiek is nevetnek :) Tedd oda magad nekik rendesen!

2012. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ utolsó! Úgylesz! :):D
2012. júl. 15. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!