Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a bronykról?...

BRONY PONE kérdése:

Mit gondoltok a bronykról? véleményeket szeretnék nem fikázást mert brony vagyok

Figyelt kérdés

my little pony friendship is magic

azaz a g4 my little pony vagy google: mlp fim season 1 episode 1 ha van időtok akk erről is kérek véleményt miután megnéztétek


2012. jún. 13. 16:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
67%
Csípem őket. Én is szeretem a MLP friendship is magic-et, csak lány vagyok :)
2012. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
yeah BROHOOF jó látni hogy itt magyarországon is vannak akik szeretik ezt a rajzfilmet /)(\
2012. jún. 14. 12:32
 3/37 anonim ***** válasza:
csá én is brony vagyok, amúgy vagyunk párszázan az országban, ajánlom figyelmedbe a facebook-on a Hunbrony csoportot én is tagja vagyok egész jó ki társaság.
2012. jún. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jún. 20. 11:49
 5/37 Hitsugaya Lau válasza:
eh... bocsi hogy "idepofátlankodok" De érdekel ez a dolog... mi az a brony? My little pony fan? vagy ilyesmi? vagy messze járok? csak azért nem irom külön kérdésbe mert minden hülyeséget írnak rá, és szerintem ti értetek hozzá... előre is köszi! :)
2012. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
A bronyk férfiak, akik szeretik a My little pony: Friendship is magic-et.
2012. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

a brony a my little pony friendship is magic fanjai

azért csak a friendship is magic mert az előző mlp-k igénytelenek voltak nemtudom hogy indult az egész de már milliókban számoljuk a bronykat

emellet naponat több ezer fanfic (értsd mlp szereplőkkel vagy háttérkarakterekkel való történet) többfajta zene dubstep hiphop metal stb és fanokáltall készített művek,játékok

2012. jún. 24. 14:42
 8/37 anonim ***** válasza:
89%

Én is Brony vagyok. Nincs kedvenc pony-m, tulajdonképpen az összes a kedvencem.


Jó lenne elmenni a Bronycon-ra is amerikában.

De jó látni hogy nem egyedül vagyok brony. Meg az egyik volt osztálytársam is az (mivel elballagtunk).


Amúgy meg rényleg több millióan vannak. Valahol olvastam hogy az MLP FiM nézőinek 78%-a felnőtt férfi.

Felnézel a youtubra a Brony-k mindenhol ott vannak: a PMV-k, pár népszerű (nem a milliós nézettségük hanem ilyen 100.000 körüli) videói (kivétel akik a zenéket csinálják pl: Living Tombstone, WoodenToaster, Micthemicrophone, BronyDanceParty és sokan mások.


Talán Pewdiepie-nál van a legtöbb brony:

- A zenék amiket csinálnak neki: MHM, DJ Fortify, Omnipony mind Brony-ik. Talán még LittleV is.


Meg nem csak a youtube sztárok hanem a való életbeliek is:

Lady Gaga (nem férfi ezért ő pegasister)

Gabe Newell

Mark Meer (Commander Shepherd hangja a mass effect sorozatban)

Seth Green (Family Guy-ban Chris hangja)

Tom Cruise (Tara Strong twitteren állítólag egyszer írta hogy Tom Cruise zártan (vagy ilyesmi) brony)

John De Lancie (Star Trek-ből valaki és mellesleg Discord hangja)

Deadmau5 (egy koncerten Fluttershy-os polót viselt)

Notch (minecraft készítője)


És biztos vannak még sokan akikről nem tudunk.

2012. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
88%

Este van szóval biztos írtam valami valami baromságot meg nagyon eltértem a témától. Nem baj az a lényeg hogy én is brony vagyok


*brohoof*

2012. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
nem hülyeség amit írtál sokkal jobban megfogalmaztad mint én grat és ELISMERŐ BROHOOF /)
2012. jún. 30. 01:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!