Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyes kérdésekre nem tudtok,...

Egyes kérdésekre nem tudtok, vagy nem akartok válaszolni? Nem azért tesznek fel kérdéseket ITT, hogy választ kapjanak rá?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
que
2012. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok olyan kérdés van, aminél a kérdésből nem derül ki, hogy mit akarsxz, csak a leírásból és akkor sokan nem kattintanak rá.

Az is lehet, hogy nem tudunk válazsolni, nekem is volt sok olyan, hogy megnéztem az egyik kérdést és nem tudtam értelmeset hozzászólni, így inkább nem írtam oda semmit(ha odaírnám, hogy nem tudom a választ, akkor leértékelnek)

Emeld ki a kérdés, és ha akkor se kapsz választ, az már durva. Ide linkelnéd? :

2012. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Is-is


Vannak annyira hülyén feltett kérdések hogy azokra inkább nem is válaszolok,még ha tudom a választ akkor sem


Amikre meg nem tudom a választ és érdekel azokat megjelölöm hogy kapjak értesítést ha érkeztek válaszok rá


Összegezve,amikre tudom a választ és normálisan meg van fogalmazva a kérdés (fontos adatokkal) akkor segítek vagy legalábbis megpróbálok segíteni az illetőnek

2012. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy túl hosszú lenne a válasz és nincs kedvem írogatni
2012. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak az volt a kérdésem, (ami elég egyszerű lenne) hogy a 7 colos Samsung Galaxy Tabon hanyas android van gyárilag?
2012. jún. 26. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!