Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a hülye...

Mit gondoltok ezekről a hülye fiatalokról akik egyre többet raknak fel a vicc kedvéért értelmetlen kérdéseket ide, és válaszolnak hülyeségeket a kérdésekre?

Figyelt kérdés
Csak engem zavar? Arra a sz*r blogra akarnak fel kerülni, ezért mindent elkövetnek. Én legszívesebben törölném az első hülye kérdés után a fiókjukat. Elrontják az oldalt ezzel...
2011. aug. 18. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Bezzeg az én időmben mi?!
2011. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most éppen a miért nem jöt még meg a menstruációm, és hogyan mondjam el anyámnak hogy megjött a vérzésem téma a trendi. Egyébként a véleményem annyi hogy inkább bele sem gondolok mi lesz ezekből a fiatalokból később. Az biztos hogy el vannak kényesztetve, és emellett vagy agyon vannak fltve, vagy éppen ellenkezőleg. Minek vállalnak az olyan emberek gyereket akik alkalmatlanok a gyerek értelmi, szellemi nevelésére??? (egyébként a gyerek a szülő tükörképe, úgyhogy gondolom sok szülő büszke a mai fiatalságra...)
2011. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miféle sz*r blogra ?
2011. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek: már ez is szar hogy olyan kérdések bekerülhetnek amik egyszerűen szánalmasak. (vagy egyesek komolyan ennyire hülyék?)
2011. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link] erre, de még van pár hasonló.

Régen még csak olyan kérdéseket raktak fel ide amit tényleg hülye emberek tettek fel, most már csak azért raknak fel hülye kérdéseket hogy kikerülhessenek ide...

2011. aug. 19. 07:51
 6/6 A kérdező kommentje:
ilyenekre gondolok .... [link]
2011. aug. 19. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!