Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha veszek egy fegyvert pl....

Ha veszek egy fegyvert pl. ak-47 akkor milyen engedélyek kellenek hozzá?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Nos az h te egy AK-47-est tudjál venni annak kisebb az esélye mint hogy zsinórban 12x nyered meg egymás után az 5-ös lottót...

Egyátalán hogy merülhet fel benned ekkora baromság h te azt bármilyen módon is meg tudd venni??? Jéézusom!!! Hány éves vagy 12-14??? Rakd le a sok hülye számítógépes játékot végre mert ennél csak rosszabb lesz. Sok hülye kérdést láttam már itt ennél naívabb baromságot még nem nagyon... Ez nem amerika barátom ez itt Magyarország. Egy pisztolyrtomata fegyvert meg alapból semmilyen civil nem kaphat a nem fogsz engedélyt kapni egy pláne nem egy automata gépfegyverre de arra még rendőr sem csak ha a beosztása megkívánja pl kommandós.....

Ha mindenképp AK-47-essel szeretnéd játszani a piciny agyadat menj el hivatásos katonának... Bár ennyi ésszel kétlem h felesznek..

Mellesleg mi a jó fenének kéne neked gépfegyver most őszintén??

De ha valamilyen csodálat túllépő ok miatt te egy találsz egy olyan fegyverboltot ami árul AK-t és azt neked bármilyen engedély és papír nélkül kiadják akkor szólj nekem is....

2009. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem vehetsz, legálisan, maximum illegálisan, arra meg minek engedély. De ha veszel, akkor szólj nekem is, hogy hol szerezted, köszi, pacsi. XD
2009. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én az első válaszolót szeretném leosztani... lehet hogy a kérdező tényleg 14 éves mondjuk de attól nem lehet kíváncsi és nem kérdezheti meg? "Bár ennyi ésszel..." lehet hogy neked egy hangyaf*sznyival több eszed van de kétlem... nem értem hogy emberke kérdez valamit miért kell egyből úgy válaszolni hogy megszeppenjen és többé ne jöjjön az oldalra... mert ha ilyen lett volna az első válasz az elő kérdésre amit itt feltettem hát én hagytam volna a p*csába az egész oldalt...

ja és a kérdésedre a válasz: magánemberként nem lehet

2009. júl. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor legközelebb máshogy fogom megfogalmazni a kérdést azzal a csöpnyi eszemmel.

Tessék: Vehet-e egy civil automata fegyvert, és HA igen akkor milyen engedélyek kellenek hozzá?

De már tudom, hopy nem a kedves kommentedből.

Ennyit erről.

2009. júl. 8. 13:20
 5/10 anonim válasza:
Ukrajnában van elég.
2009. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha vannak kapcsolataid akkor minden megoldható....
2009. szept. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem van eladó alig használt,sulitáskába is elfér.ajándék vibrátoral..5ezer/fő
2009. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
véleményem szerint automatát nem vehet senki Magyarországon...
2010. márc. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
húú de gyökerek vagytok... mit kell valakit így lealázni ?
2010. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Csodálom h szegény kishazánkban ennyi embernek nincs se apja se anyja se ángyatérdekalácsa akit elsőnek be lehet támadni az idiótábbná idiótább kérdésekkel... ofő mindig megmondta: "NEM MONDOM MEG! KÉRDEZZE MEG OTTHON A JÓ ÉDES SZÜLŐJÉT!"


:)

2010. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!