Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az szerintetek ha...

Mit jelent az szerintetek ha olyat álmodok hogy szerelmes vagyok nagyon egy fiuba aki a való életben is tetszik és álmomba csókolózom vele? Vagy minden nap vele álmodok?

Figyelt kérdés
szerintetek Ö álmodhat velem ilyet ha neki barátnöje van és elis költözöt a csajához mér van ez mér szeretem ennyire hogy felejtsem el és nagyon szeretem öt de ö nem de mindig azt akarta hogy megcsókoljam akkor is amikor csaja volt ...help :)
2012. jún. 26. 13:37
 1/2 anonim válasza:
Néha azt álmodjuk amit szeretnénk ha megtörténne amit el képzelünk még elalvás előtt vagy a személyre gondolunk. Nekem is szokót hasonló álmom lenni. Szerettem én is azt a fiút akiről még mostanában is néha szoktam álmodni.És mind a komoly kapcsolata van mind a kettőnknek. Rossz érzés néha ilyet álmodni és a párom mellet felébredni zavarban érzem olyankor magam . Azt hogy ő álmodik e veled azt csak ö mondhatja meg. AZ hogy azt szeretné hogy megcsókold miközben van csaja az nem szép dolog mi lenne ha te lennél a csaja és a hátad mögött ez csinálná te veled.
2012. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szija hát öhm köszi hogy segitettél nekem :) tudom hogy nem szép dolog ö ilyen nöcsábász fiu :/ dehát köszi szépen :) sokat segitettél
2012. jún. 26. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!