Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez velem? Valami...

Miért van ez velem? Valami logikus magyarázat?!

Figyelt kérdés

Nem bírok úgy táncolni,hogy ne ittam volna alkoholt.Képtelen vagyok élvezni,egyszerűen elunom magam 2 perc után,herótom van az egésztől.Nekem valahogy nem pálya a p*csarázás. Emiatt már egy csomó bulit tönkretettem.A barátom akart egy kis szülinapi partyt,de azt is elrontottam már előre,csak miattam nem lesz,mert nem táncolnék,ő meg nem akar bunkó lenni h ott a barátnője és hagyja ,,unatkozni". Pedig sokkal jobban érzem magam ha csak ülök és hallgatom a zenét,miközben nézem a többieket.Ha táncolnom kell akkor teljesen elrontja a kedvem,tisztára stresszes leszek tőle,nem szeretem.

Egyetlen egyszer táncoltam nagyon sokat a barátnőm buliján,először és utoljára.Erről tud a barátom,és(joggal) dühös,mert vele még soha nem táncoltam,és nem is áll szándékomban(sem senki mással).

De még is,ha választanom kellene hogy egy alig ismert személlyel bulizzak vagy egy közelebbi ismerőssel,sokkal inkább eltudok lazulni ha alig ismerem a másik félt. Minél közelebb áll valaki hozzám,annál kevésbé tudok felengedni.

Kezdetben nagyon nagy küzdelmeim voltak magammal,mert ha pl fagyizni kellett a barátommal,felülni vmi forgó-pörgő gépezetre,alig tudtam rávenni magam,egyszerűen hatalmas szégyenérzetet kelt bennem.

Nem értem magamat. Vajon mi lehet az oka annak,hogy rágörcsölök mindig az ilyesmire? PL ajándékot venni vagy elfogadni is nagyon nehezemre esik.:S

16/L


2012. jún. 26. 23:17
 1/4 A kérdező kommentje:

Valamint,lehet ezen változtatni?

Amikor a fent leírtakhoz hasonló szituációba kerülök,a lámpalázhoz tudnám hasonlítani az érzést.Görcsbe áll az egész testem,összezavarodok,alig tudok megszólalni.

2012. jún. 26. 23:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek olyan dolgok, amik a korral el fognak múlni. Utána már kialakul egy természetes leszarom érzés. Leszarom mások mit gondolnak stb. A másik az, hogy kell egy kis löket, hogy önfeledten tudj táncolni, szórakozni. Ezért van a pia. Én azt mondom, hogy egy kis pia bulizás címszó alatt elmegy. De a tömérdek kommersz felesezés, meg piakeverés az már nem buli.


Attól még, hogy iszol két sört, meg egy laza feles valamit, addig, amíg eljutsz a de szeretek mindenkit, vagy a nem érdekel ki mit gondol érzésig, az oké. Attól még nem fognak részeg ribinek nézni.

2012. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Emlékszem, amikor annyi éves voltam mint te. Én is minden kis szaron stresszeltem magam. Uram Isten, mit gondolnak rólam. Elmentem valahova, OMG mindenki néz, miért néznek. most így közel 21-hez már úgy nagy ívben szarok ezekre. Neked is el fog ez múlni.
2012. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy még oké lenne,de a barátom buliján nem lett volna pia...Próbáltam megértetni vele,hogy nekem sokkal kellemesebb ha nem kell olyasmit csináljak ami csak rosszul esik nekem és elrontja a kedvem(tánc),de ő maradt a saját elveinél...A bulit már le is fújta.Én meg annyira kínosan érzem magam....Elrontok mindent. :S
2012. jún. 26. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!