Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igénybe vette már valaki a...

Igénybe vette már valaki a CVCYCLONE szolgáltatását?

Figyelt kérdés
Szeretném igénybe venni a CVCYCLONE önéletrajzküldő szolgáltatását, de előtte szeretnék róla többet megtudni, ezért keresek olyanokat akiknek már volt vele kapcsolatuk. Tapasztalatok, megbízhatóság, emberségesség, segítségnyújtás, stb. Köszönöm.

2012. jún. 27. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi értelme, lehúzás az egész.

Semmi olyat nem nyújtanak, amit az ember magától ne tudna megtenni.(CV-t megírni, külföldi szállodák e-mailjét megkeresni, elküldeni a levelet)


Ha az idegen nyelv a gond, írj, és ennek a pénznek a töredékéért csinálok neked szakmai CV-t.

2012. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a felajánlásodat, de nem az önéletrajz volt a lényeg ebben, mert abban már segítettek, hanem az, hogy több ezer munkáltatónak küldik el az önéletrajzomat. Sajnos én ezt nem tudom megtenni, mert nincs kapcsolatom. Már gondoltam rá, hogy keresek a neten néhány szállodát ahonnan kinézem az emaileket, de nem tudok németül ezért a levelet sem tudnám megírni. Gondoltam, itt majd segítenek abban, hogy melyek azok a szállodák ahová nem feltétel a nyelvtudás, mert esetleg sok magyar dolgozik már ott vagy a főnökök is magyarok. Egyébként nagyon érdekes, hogy eddig nem hallottam róluk, de mióta én rájuk találtam azóta látom, hogy hirdetik magukat. Talán ez egy nagyon új, most alakult munkaközvetítő. Sajnos van ennél drágább közvetítő is, ez a cég csak szinte a töredékét kéri, mint a többi. Ez a cég kb 18 000 forintot kér a többi, 45-50 000 től egész 150 000 ig is terjedhet. Még egyszer köszi a választ és a segítség felajánlásodat.
2012. jún. 30. 23:16
 3/4 Juhász Hajnalka válasza:

Ez engem is érdekelne, hogy kik azok a több száz sikeres álláskeresők, névvel, arcképpel!!! Csak mert most én is kapcsolatba kerültem velük, és csak a vak nem látja, hogy van egy-pár gyanús dolog a rendszerben...


Pl. - miért velem hívatják magukat, vagy


-a közvetítői díj, amit kérnek, hangsúlyoznám, hogy más cégekhez képest NEM olcsó, sőt DRÁGA. Kb. 100 000 Ft-ot kérnek (350 Euró) egy ausztriai állásra való kiközvetítésért! Ez majdnem egy havi átlag fizetés itt Mo.-on (!!!) Más cégek ezt kb. fele ennyiért vállalják.


-hol van az iroda fizikai címe? Vagy nincs olyan nekik és az egész csak egy látszattevékenységet folytató kamucég, akik hiszékeny embereket csapnak be?

2013. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hajnalkával egyetértek.

Egy Skypos beszélgetés olyan valakivel aki be sem mutatkozik,arrogáns és lekezelően beszél,valamint a webcamerát sem kapcsolja be és cégnek cime sincs háááát nem tudom mit gondoljunk?Ajánlom mindenkinek az euwork oldalát ott valódi munkák vannak.Habár kell hozzá nyelvtudás is.Annélkül ne akarjon senki külföldön munkát vállalni,főleg ha még nem dolgoztál külföldön.Foglalkoztam én is munkaerőközvetitéssel ez egy nagyon nehéz és összetett munka.Nekem ez a CV Cyclone erősen fake gyanús.

2014. nov. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!