Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rendőrök (általában) tolerán...

A rendőrök (általában) toleránsak ha a biciklin csak egy lámpa van?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy két lámpa kell a biciklire a törvény szerinte. De elvileg kell még prizma és csengő is. Az meg valljuk be sokunknak van. Tehát elméletileg azért is büntethetnek.

2012. jún. 28. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem azért kell 2 lámpa a biciklire, hogy ne büntessen meg a rendőr! Hanem azért, hogy ne b@sszanak el!!!!

Remélem elkap egy rendőt és megbüntet vagy 20.000-re :)

Míg egy jó minőségű első+hátsó lámpa megvan 1500FT-ból :):)

2012. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy ki kellett volna írnom hogy az ilyen hozzászólásoktól kíméljetek. Ez egy kérdés volt. És erre a kérdésre vártam a választ. Nem pedig "okos" hozzászólásokat akartam olvasni.

Nem az a baj hogy nincs pénzem lámpára. Ha ennyire érdekel leírom miért kérdeztem. Múltkor ketten voltunk valahol, és sötétbe tudtunk csak hazajönni. De kettőnknek csak 1 pár lámpa volt. Úgy oldattuk meg a dolgot, hogy egyikünk felrakta előre másikunk hátra. És kíváncsi voltam ha lát egy rendőr mit mondd erre. De egyébként is gyakran előfordulhat, hogy otthon hagyod, eltűnik, ELLOPJÁK..

De azért köszönöm az értelmes hozzászólásodat.

2012. jún. 28. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem írtad! :D

Nos, ilyen esetben ha nem "olyan" a rendőr akkor békén hagy.

Lakott területen jöttetek? kívül?

Lakott területen kívül feltétlen kell mellény is, ott a lámpa önmagában nem sokat ér :)

2012. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
természetesen lakott területen belül.
2012. jún. 28. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor annyira nem gáz, de persze ez rendőr függő...
2012. jún. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Összes rendőr egy nagy nyo moré k fa sz fej aki arra veri a nyálát hogy van egy önveszélyes sz ar f os PA 63-a erről ennyit,rendőröknek nem egy nyomorult biciklikkel kellene foglalkoznia hanem rendes ügyekkel :)

MEg amúgy is nekem egyszer szóltak nappal h mért nincs lámpám mondtam neki hogy minek nappal amúgy se kapcsolom be erre a válasz hogy lássál este ba zd meg,khmm milyen szép hangnem én meg mondtam neki hogy a ku rva sz ád és eltekertem,amúgy felvettem mindent hangröögzítőre telóra ha igazoltat a rendőr mert legyen bizonyítékom :)

És amúgy az a jó hgy ha zsaru hazudik de én felmutatom a bizonyítékot kirughaják :D

2012. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!