Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Win 7 helyett Vista?

Win 7 helyett Vista?

Figyelt kérdés
Windows 7-em van(32 bit)és Windows Vistára szeretném kicserélni.Ha kicserélném elvesznének a telepített programok(pl.: játékok)?
2012. jún. 28. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Elösször is nem értem, hogy miért akarsz Win7 helyett Vista-t feltenni??? Vista yolval szarabb!

A játékok azt hiszem működnének, mert a 2 rendszer hasonló.

2012. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Figyelj A Vista Az 1 Rakat Fos Kb Annyit Ér


Nem Ajánlatos Lecserélni a Win 7-et max XP-re

2012. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdezö 4 Igen jól döntötél. Nekem is volt a fenn a gépemen egy windows 7 32 bittes enterpire de állandoan szivatot nem ment az internet mindig befagyot pedig jó közepes gépem van . Jólteszed töröld a win 7 et amilyen gyorsan csak lehet Igen a Programok játékok úűjratelepitésnél elvesznek . Vistára jó játék neke fenn van egy super nintendó emulátor vágó Istvaá: Legyn ön is milliomos. jól jársz a vistával a win 7 tel nem. Csak a microsoft még ha szar is rá akarja eröltetni az embere pedig mondo én hogy szar. A Vista meg nagyon hasonlit az xp re csak sokkal jobb kinézete van csak jól kle feltelepiteni mert nekem is volt egy számitógépszerviz aki elbaszta és nem indult rajta sok minden ami elöte igen ere vigyáz. sok sikert
2012. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!