Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nincs kedvem a...

Mit csináljak? Nincs kedvem a családdal nyaralni.

Figyelt kérdés
Minden nyáron megyünk nyaralani.(belföldön) De nincs kedvem.. Egy azért mert a családdal valahogy cikinek érzem.. Tudom hogy nem az, de annak érzem. Kettő utálom ha fürdőruhába vagyok. :/ Például holnaptol is megyünk el.. wellness hétvégére. Semmi kedvem nincs hozzá:( Valami ötlet?:(

2012. jún. 28. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ciki, és addig menj velük amíg tudsz. Én mint egyetemista örülök hogy van egy hét amikor csak a család és senki más, mivel évközben nem nagyon van ilyen.
2012. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Gondolom 15 fölött már magad is maradhatnál otthon ha megmondod semmi kedved.

Bár elég gyerekes gondolkodásra vall cikinek érezni a családdal nyaralást. Nem is értelek mi ezen a ciki... mindenki szokott családdal nyaralni ha teheti.

Ha meg csak a fürdőruha a gond akkor ne legyél fürdőruhában. Mást is lehet csinálni gondolom, nem csak fürdőzni.

2012. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
14.:/
2012. jún. 28. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!