Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dohányosok (nem koca dohányoso...

Dohányosok (nem koca dohányosok) hány órát birtok ki cigi nélkül? Ha egy erős dohányos nem gyújt rá 11 órát idegesebb lesz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kibírtam egy hetet is :D Többet is kibírnék, idegesség, stressz kérdése az egész.
2012. jún. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én amikor nagy dohányos voltam 1 óra után remegtem...

De akkoriban annyit cigiztem hogy levest nem tudtam enni annyira remegett a kezem.


most már csak kocadohányos vagyok, pl. hétfőn gyújtottam rá utoljára amikor söröztem.

2012. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt, hogy fél évig minden nap cigiztem, rávoltam állva. Aztán egyik nap arra gondoltam, hogy nekem kellenének új sminkcuccok, de egy MaxFactor szempillaspirál 3-4ezer között van, letettem a cigit, és van egy rakat sminkem meg ruháim :D
2012. júl. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!