Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A körmöm hogyan legyen szép,...

A körmöm hogyan legyen szép, erős, és fényes?

Figyelt kérdés
A körmöm nem annyira erős mert könnyen letörik.Mit tegyek ennek érdekébe? És nem fényes.Mit tegyek ezekért?Semmi tabletta se semmi gyógy izék nem érdekelnek (=

2012. jún. 12. 15:01
 1/4 anonim válasza:

Nekem is ezvolt.:D Én a dm-be vettem 1 körömerősítő lakkot fogalmam nincs már mennyiért de nem volt drága.:'D Végülis a a lényege h megerősíti a körmöd és nem fog letöredezni és fényes lesz és majd gyorsabban nő.:D Az én körömerősítő lakkom a miss sporty Nail Expert Manicure féle lakkja. Nagyon jó mert gyorsan szárad és egyszerűen nagyon szépek lettek a körmeim mióta használom aztán amikor lekopik újra festem.:D bocsi h ilyen hosszú lett.:|

ez az enyém: [link]

2012. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2012. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak körömerősítő reszelők, amik először lecsiszolják, majd polírozzák a körmöt, emiatt szép, erős és fényes lesz az. DM-be lehet venni, 800-100 ft körül jár az ára, de ha egyszer veszel, az elég kb fél évre-évre, úgyhogy megéri.
2012. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, 800-1000* ft körül jár
2012. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!