Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a jobb: ha a...

Szerintetek mi a jobb: ha a nagy melegben nyitva van az ablak, vagy ha bezárva van?

Figyelt kérdés
pl. ma is volt 30 fok átlagban ami szerintem eléggé elviselhető, nem volt olyan meleg. benn a lakásban 1 emelet nagyon jó hűvös van egyenlőre. az ablak napok óta nyitva és ma is nyitva volt és ha abból a szobából átmegyek abba a szobába ahol ki van nyitva akkor ott érzem h hűvösebb van jobb a levegő. Most jön ez a nagy meleg...Ti hogy szoktátok? zárva az ablak vagy nyitva mert akkor van egy kis légmozgás? vagy akkor úgy bejön a meleg? az utóbbi meleg hullámnál nappal zárva volt csak éjszaka nyitottuk ki...csak azért kérdezem mert feltűnt most h nyitva van olyan jó hűvös levegő van bent...:)

2012. jún. 29. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Este 9-től reggel 9-ig van nyitva az ablak, aztán becsukva, redőny résnyire van csak felhúzva napközben. Kint 34 fok, a szobában 24!:)
2012. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen valahogy én is így csináltam eddig. Most még elég jó hűvös levegő jön be, elvileg 24 fok van kint...amíg lehet engedem be a hűvös levegőt h minél jobban hidegebb legyen a házban...mert hát elvileg jön az afrikai hőség...utálom!!! :)
2012. jún. 30. 09:19
 3/4 anonim válasza:
100%
jól csinálod de ne sűrűn nyitogasd mert szó szerint beömlik a meleg.
2012. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
még mindig nyitva van és olyan jó hűvös levegő jön be :) rendesen fázik a lábam :) egyébként nem süt az ablakra a nap meg ilyenek...ha bejön az ígért nagy meleg bezárom...az előbb is az ablakhoz mentem és érezhetően hűvös szél fúj be. szóval most még nagyon jó a házban :)
2012. jún. 30. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!