Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az erős csontozat ellen lehet...

Kaarooliinaa kérdése:

Az erős csontozat ellen lehet tenni valamit? Vagy ez akadályozza meg azt hogy nem tudok vékony lenni?

Figyelt kérdés
erős a csontozatom van rajtam felesleg de ha behuzom a hasam hogy mien alakot szeretnék kiállnak a bordáim szerintetek?
2012. jún. 30. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de olyan nincs, hogy erős csontozat. Azért vagy kövér, mert kövér vagy és kész. Fogyj le. Nem bántás, de butaság azt gondolni, hogy valaki a csontjai miatt tűnik túlsúlyosnak. Szóval, ha felesleged van és zavar, akkor tegyél ellene. Olyan lehet, hogy széles a vállad vagy a csípőcsontod, de ez kicsit sem egyenlő azzal, amit írtál. Az nem egyenlő azzal, hogy valakin plusz kilók vannak.
2012. jún. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De mondjuk olyan lehet, hogy valakinek széles a mellkasa, és így nem tud egy bizonyos alakot elérni. Ez pech, de a túlsúlynak akkor sem ez az oka.
2012. jún. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sajnos nem lehet ellene tenni semmit.. vékony még lehetsz tőle, de mondjuk karcsú nem.. nekem is erősek a csontjaim és hiába nincs rajtam felesleg, nem vagyok karcsú és mindig több kg-nak néznek , mint amennyi vagyok.. voltam már 45 kg is de akkor sem volt az igazi
2012. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok kövér hanem egyszerűen ha lefogynék kiállnának a bordáim mert a mellkasom nagy meg a gyomrom is ami meglátszik ezt ugy értem olyan mintha nagy lenne a ahasam
2012. júl. 1. 00:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj hasizom gyakorlatokat. Elképzelhető, hogy csak el vannak tunyulva az izmaid. :D
2012. júl. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!