Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A work way kft 1000 Ft reg....

A work way kft 1000 Ft reg. Díjért ajánl munkát. Vannak tapasztalatok ezzel a céggel kapcsolatban? Vagy lehúzás az egész?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Erre én is kíváncsi lennék, mert most találtam egy ajánlatukat, ami érdekelne... de eddig össz-vissz 2-3 ilyen "regisztrációs díjas" munkaközvetítővel találkoztam, és mindegyik átverés volt, a pénzt eltették, munkát nem adtak, és az egyik miatt még a rendőrségre is mehettem tanúskodni.
2012. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem az az esélyesebb, hogy nem korrekt, én egy fillért nem adok ilyeneknek.
2012. júl. 2. 17:37
 3/13 anonim ***** válasza:

Pont ma futottam bele én is egyik hirdetésükbe.

Túl szép lett volna a hirdetés alapján a dolog.... :(


Lehet ezt a dolgot vmilyen szervnek jelenteni?

2012. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szerintem igen ! és nem lennék meglepve ha közük lenne a Jobs Way-hez, akinek én is bedőltem és mehetek tanuskodni a rendőrségre! de majd megkérdezem ott , hogy esetleg róluk tudnak e valamit mondani.
2012. júl. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja, akkor szinte biztos, hogy átvágás. Ahol "regisztrációs díj" van, az a jelek szerint mindig csalás, úgyhogy lehet is őket jelenteni mindig.
2012. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az a legfeltünőbb, hogy csupa "jó" munkát kínál, tehát sokan fognak nekik fizetni. Az 1000 ft meg annyira nem nagy összeg, hogy mindenki feljelentse őket.

Nekem nem logikus, miért nem az első fizuból kér jutalékot, ha nem átverés...

2012. júl. 12. 22:59
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy az email-címük mpp-s, ez magáért beszél!
2012. júl. 12. 23:00
 8/13 anonim válasza:
Emelkedett a tarifa,úgy látszik túl jól megy az üzlet,mert már vérszemet kaptak. Most küldtek egy tájékoztatót,hogy 2000 ft a regisztrációs díj!
2012. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én is tegnap jelentkeztem egy hirdetésükre. UPC-hez kerestek munkatársat. Írtam. Válasz emailben 2000 Ft-ot kértek. Hülye leszek befizetni. Megnéztem a UPC aktuális állásait, szó nincs olyanról amit ezek hirdettek. Szerintem nagy átverés.

Ha belegondolok, pár óra alatt több ezren nézik meg az apród.hu-n az álláshirdetéseket. Ha csak párszáz balek befizeti a 2 ezret közülük, az már milliós bevétel hirdetésenként.

Legszemetebb dolog pont azt lehúzni, akinek se állása, se pénze.

2012. júl. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

És még valami lényeges: Az e-mailben a 2000 Ft-ot egy Pap Zoltán nevű magánszemély OTP számlaszámára kérik befizetni. Csak azt sajnálom, hogy az első jelentkezéskor önéletrajzot is küldtem, mert a hirdetésben azt kérték. :(

Mire bárkinek is eszébe jut majd feljelenteni őket, Pap Zoltán egy rakás pénzzel a zsebében köddé válik majd.

2012. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!