Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az érdeklődés? és...

Mit jelent az érdeklődés? és mi az ellentéte?

Figyelt kérdés
Annyira alap ez a szó,nem tudtam rákeresni,sehogyse,pedig szerettem volna elmagyarázni a barátomnak,hogy amit ő gondol odafigyelésnek,érdeklödésnek az téves.Bármit csinálok,nem érdekli,nem tudom felkelteni a figyelmét,maximum annyira,hogy aha igen ok.Már mindent kipróbáltam,bármilyen szex kérés,akárhogy franciázom,közös séta,program,pucéran mászkálás egésznap,kaja főzés.Egyszerüen nem érdeklem,még azt is elfelejti amit mondok,és mindent 5ször elkell ismételnem legalább.Azért ide irtam ezt a kérdést,mert nem tudtam hova rakjam pontosan.Minden választ köszönettel veszek,de nem kérek degradáló hozzászólásokat."Minek vagy akkor vele,stb".

2012. júl. 1. 19:04
 1/3 anonim válasza:
egyértelmű,hogy azért vagy vele mert szereted és szerintem próbáld ezt meg beszélni vele mert ez egy komoly téma probáld meg lepni egy romantikus vacsorával ! :) vagy valami hasonló ! egy csinos fehérnemű csodákra képes !
2012. júl. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez nem érdeklődés, hanem annak a tipikus ellentéte : KÖZÖNY.

Ez komoly baj.

2012. júl. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,azóta rendeződött,átmeneti probléma volt,úgy néz ki:)Közöny..na ez az:D
2012. júl. 4. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!