Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakit érdekelne egy ilyen...

Láláleda kérdése:

Valakit érdekelne egy ilyen könyv? Ha valakit érdekel e-mailbe átküldöm az egészet, esetleg a folytatást ide leírom.

Figyelt kérdés

Brigit és Anne a legjobb barátnők. Brigit másodikos korába került a mai osztályukba, az első naptól kezdve Brigit népszerű, kedves mosolygós lány, mindenki szereti. Anne viszont el van a maga világában, nem enged abba senkit, egészen amíg meg nem ismeri Brigitet. Anne dalszövegeket ír Brigitnek aki nagy sikerrel elénekli őket, tökéletesen kiegészítik egymást. Anne szülei meghaltak már kiskorában ezért nagynénjénél él, de a nagymamájánál tölti minden szép pillanatát.6. osztályban egy új lány jön azosztályba aki még a soha össze nem veszett lányokat is egymásnak uszítja. Anne felvételizik a környék legjobb gimnáziumába, és ez miatt még jobban összevesznek. Végül lebontják a barátságuk közti falat, s eközben egyre jobban felfedezik múltukat, Anne rájön kik is voltak a szülei. Brigit pedig megkeresi soha nem látott édesapját, és anyja sírját. Végül milyen nehézségek várnak a 2 lányra az új gimnáziumba (?), na a poént nem lövöm le :).

13 éves vagyok. Szeretek írni. Nem nagyképűen mondva, de sokan mondták már hogy jó is vagyok, a koromhoz képest. Nyertem országos novella író pályázatot is. Írtam már 2 színdarabot (osztálynak és az iskolának).



#könyv #érdeklődés #tini #amatőr fiatal író
2012. máj. 28. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem személy szerint nem érdekelnek az ilyen jellegű történetek (bocs), de biztos vannak olyanok, akiket igen.

Nem tudom, 13 évesekkel szoktak-e kezdeni bármit is, de javaslom, keress egy kiadót. Vagy jelentesd meg a könyvet az iskolaújságban, fejezetenként. És akit érdekel, az epedve fogja várni majd a folytatást.


Hát, sok sikert, Miss láláleda, remélem, egyszer megpillanthatom az Ön műveit is az ajánlott olvasmányok közt :)

2012. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
phail, köszönöm szépen a válaszod :). Természetesen nincs a világon egy könyv sem ami mindenkinek tetszik. Kiadót nem kell keresnem egy ideig, ahhoz azért még jobbnak kell lennem, ezért is raktam ki, építő kritikát szeretnék. Sajnos néha úgy érzem, a tanáraim kivételeznek velem, s a barátaim is túlértékelnek mindent, ezért akarnák igazi építő kritikát.
2012. máj. 28. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Hmm, ha kritika kell, küldd el a könyvet.

Nem biztos, hogy tetszik majd, de sok könyvet olvastam, s bár írni nem tudok, talán tudok mondani pár építő jellegű javaslatot :)

2012. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem is küldd el a könyvet! :)
2012. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy maga a történet 3 nagy fejezetből állna, és sajnos ebből csak 1 és 1/2-ed van kész. Ha arra kíváncsiak vagytok, s a folytatásra, vagy nem folytatásra tudtok adni tanácsot, akkor átküldöm, s megköszönném :).
2012. máj. 28. 18:06
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem elküldheted! engem érdekel :)
2012. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
akkor is küldd el lécci!! :):)
2012. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem is el tudnád küldeni?
2012. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem is elküldenéd a könyvet? érdekel
2012. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!