Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg tudtok felelni nekem egy...

Andrispapp97 kérdése:

Meg tudtok felelni nekem egy kérdésre?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam ezen. Szerintetek miért nem ismeri el az ember, hogy legyen magyar, kínai, cigány, bármilyen kisebbség, vagy akár olasz, spanyol, horvát stb., mégiscsak egyek vagyunk?

Nem lenne jobb egyetlen nagy állam a Földön? Egyetlenegy, ugyanazok a törvények, ugyanolyan pénz... nem lehetnénk így előbbre?


2012. júl. 1. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
dehogynem
2012. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
unalmas lenne
2012. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az elsőre? :)
2012. júl. 1. 20:55
 4/7 anonim válasza:

Jó, és akkor milyen nyelvet beszéljen az adott világnép? Milyen kultúrája legyen? Milyen törvények szerint éljen? Ki legyen a pénzen?


Látod már a legelső kérdésben se lenne egyetértés. Az embert a hagyományai határozzák meg, és azokat rendesen ápolni is szokták. És ezzel nem is lenne baj, ha tudnánk egymás mellett élni. Én például semmiért nem adnám a magyar konyhát, legyen akármekkora világmegváltás az ára. Szóval tökéletesen értelmetlen a kérdésed.

2012. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 X-atosz ***** válasza:

Nem volna jó, hiszen eltérő időbeli, térbeli, kultúrabeli különbségek igenis vannak!

Hogy egyek volnánk így, kérdéses.

Viszont hogy emberek vagyunk, azt nem vitatom.

2012. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kéne a kultúrát eldobni
2012. júl. 1. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
És hogy gondolod, hogy a világ minden népe nemzete "egybeolvadna", úgy, hogy a kultúrája mindenkinek megmarad? Lényegében ugyanott tartanánk, mint most.
2012. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!