Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem rég vásároltunk egy...

Nem rég vásároltunk egy medencét és azt mondták hogy a klór tabletta helyett lehet bele hypót önteni. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Mert szerintem ez hülyeség mert a hypó alapjáraton ilyen maróhatású és még mikor takarítunk is mindenki mondja hogy vigyáz hogy nehogy rád cseppenjen.

2012. júl. 2. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Jézusom! Nehogy hypot tegyetek bele, oké hogy sokkal olcsóbb de könyörgöm. Inkább vegyetek klór tablettát és algaölőt. :)
2012. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a kettőnek hasonló a hatásmehanizmusa. Hipóból meg sok kellene.
2012. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Klór tablettát teszünk bele meg algaölőt teszünk bele csak ugye ismerősünk meg mondta hogy ők egy fél doboz hipót bele locsoltak és jó volt. Kíváncsi vagyok hogy másnak is jó mert szerintem rossz hatással van a bőrre.
2012. júl. 2. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!