Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van pár egyszerű kérdésem! :...

Van pár egyszerű kérdésem! : ) Fiús, lányos kérdések is! : ) [S]űrgős! : ) Minden lent. Ugye nem nehezek? : $

Figyelt kérdés

1.) Siófokon vannak jó csajok?

2.) Csajok, szeretitek a focis srácokat?

3.) Ha egyszer már táborozok, akkor nem baj, ha egy kicsit itt-ott "Trollkodok", hülyülök, bevállalósabb vagyok? Elvégre 1 hét és eltünök onnan ..

4.) Strandon hogy lehet jól csajozni? : ) Hogy kéne leszólítani, felhívni a figyelmét?

5.) Ez valami Erzsébet tábor, a suli pályázta meg. Nem tudtok linket adni róla, ha tudjátok hogy hol is van ez, mi az oldala?

6.) Siófokon van focipálya, ahova bemehet bárki?

7.) Csajok, szeretitek, ha valaki meghív fagyira/jégkrémre/kaptok egy csokit stb .. : )

Írd, hogy FIÚ, vagy LÁNY vagy! : )



2012. júl. 2. 18:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha lehet kérdés számot is! :DD
2012. júl. 2. 18:57
 2/8 anonim ***** válasza:

1.szerintem igen xd

2.igen nagyoon *-* de azok altalabn csak a szexre mennek xd

3.szerintem egyaltalan nem xd trololooo

4. Ömm. Hat kicist mutogatod magad.. Bombakat ugrasz..xd vagy csak mosolyogsz ra es tartod a szemkontaktust

5.nemtudok rola semmit xd

6.nemtudom nemlakok siofokon.. De zamardiban van xd

7.ömm. Igen : ) az olyan cuki dolog : dd de en inkabb sutiznek : DD

13/L^^

2012. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.igen

2.igen

3.nem baj

4.szia

5. [link]

6.szerintem van

7.igen


lány vagyok.


Én is megyek az Erzsébet táborba, te hanyadikától mész?(mert úgy tudom hogy nem cska egy fajta tábor van)

2012. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most fogunk menni 9.-én! :) Amúgy köszi a választ!
2012. júl. 2. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Uh, hát akkor jó szórakozást, én aug.5-én megyek.
2012. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Remélem meg lesz. : DDD

Aug. még messze van! : )

2012. júl. 2. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Jó csajok mindenhol vannak.


2. Azokat a srácokat szeretem, akik belülről szépek, felőlem kívülről lehet rögbis is, nem ezen múlik.


3. Trollkodj, ha ott lennél, röhögnék egy jót, csak ne más kárára viccelődj, mert az gáz!


4. Hívd fel a figyelmét nyugodtan, úgysem fog odamenni, ha te vagy álmai pasija, akkor kb 1% h igen, a lányok szeretik, ha becserkészik őket, és küzdenek értük. Hogy hogyan tedd meg? Hm. "Szia. Már messziről láttam, milyen szép a bikinid. Nem lenne kedved velem egy jégkrémre? Egyedül nem olyan finom. :)" Ha elsőre szimpi vagy neki, nem fogja érdekelni, hogy mit mondasz, fog adni egy esélyt, de ha nem jössz be neki, a csillagokat is lehozhatod az égről, akkor sem...


5. Megoldva.


6. Passz.


7. Aha, aranyos húzás.


15/L

2012. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1, nemtudom, de mindenhol vannak.

2, nekem focis pasim van és nem csak a szexre megy (előző válaszolónak mondom)

3, nyugodtan trollkodj én is szoktam :D , de óvatosan, ne okozz kárt, mert nagyon ideges tudok lenni ha elszakítják vmi ruhámat vagy összekoszolják. :|

4, szia

5, már hallottam róla és elvileg jó, de nem tudok többet

7, azt nem bírom ha meghív fagyira vagy jégkrémre, de ha kedveskedik egy csokival azt inkább. de akárki jó néven venné.

na és lány vagyok. szép napot ;)

2012. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!