Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket érdekelnének mai...

Titeket érdekelnének mai emberek verse?

Figyelt kérdés
Verseket írok...van már egy kötetre való nagyképűen hangzik, de szerintem jók...gondolkodni kell rajta nem szó szerint kell értelmezni...de szerintem szívhez szóló és akinek eddig mutattam dícsérte...érdemes egy netes oldalra feltölteni? Vagy már annyi van belőle mint a bánat és hagyjam a fenébe?

2012. júl. 2. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor,ha gondolkodás nélkül értem,hogy mit akar közölni a szerző! Ha rejtvényt akarok fejteni,akkor nem verseket olvasok.
2012. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd fel. Lehet, hogy sok embert nem fog érdekelni, de őket nem fogja zavarni, ha elérhetőek lesznek a neten a verseid, viszont könnyen lehet, hogy lesznek olyanok, akiket érdekelni fog és szívesen fogják olvasgatni.
2012. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne egy-kettőbe szívesen beleolvasnék :)
2012. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


Feltettem néhányat...szerintetek olvasható? Vagy gyorsan töröljem...? (a narancssárga szavakra /címekre/ kattintva olvashatók)

2012. júl. 2. 22:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Az élet nagy kérdéseit elolvastam, és nagyon tetszett! Ügyes vagy szerintem!
2012. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is tetszenek :)
2012. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elolvastam kettőt.

Az élet nagy kérdései: tűrhető, de annyira nem fogott meg.

Szabadon, őszintén: cím alapján valami egészen másra számítottam.. hogy őszinte legyek, egyáltalán nem tetszik.

2012. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na elolvastam még egyet.

A PÁNIK: ez már elmegy egy ilyen elvont művészi izének, de szerintem sok benne az ismétlés. Oké, érzem, hogy ez szándékosan így van, de néhol már erőltetettnek tűnik..

2012. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

És még egy.

Éjfél: ez már kifejezetten tetszik. Ott tartottam egy kicsit furának, h: "De reggel jó a napfény", de ezt betudtam elírásnak. meg még az hogy "Csend és nyugalom zakatol". Biztos, hogy a zakatol ide a legmegfelelőbb szó? Mert ha belegondolsz, a zakatol szóról nem éppen a csend jut az ember eszébe. De ezeket kivéve egész jó.

2012. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi h írtál az reggel Jő a napfény de akkor javítom is...a zakatol direktbe ment...mert manapság már a nyugalom is csak "zakatol" az emberben...a szabadon őszíntén az nem is a tetszésre ment...az csak lelki dolgok kiírása, a pánikban valóban direkt van a sok ismétlés...ha valaki pánikol ugyan az az érzés ismétlődik. ...de pont a gagyibbakat olvastátok :) ... nekem a kedvenceim közé tartozik az utolsó hajó, a gyermekvédőnek és a könyörgés...
2012. júl. 3. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!