Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Szagos emberek" Mit lehet...

"Szagos emberek" Mit lehet velük tenni? Tapasztalatok, tanácsok érdekelnének.

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 15:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Adj nekik dezodort.
2010. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
90%

Semmit.

Ha esetleg közeli rokon akkor beszélni vele,nem bántóan és inkább csak célozgatva hogy milyen kellemes is egy jó kis hűtő/forró fürdő :)

2010. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
fú nekem a matektanáromnak van olyan szájszaga h elájulunk:SD
2010. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Elkerülöd.Nekem eddig ez jött be leginkább.Hogy néz már az ki,ha odaül melléd az ismerősöd a vonaton,te meg elkezdesz neki dezodorra,fürdésre célozgatni? :)
2010. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
ismerek olyan embert aki rendszeresen naponta többször fürdik mégis "szagos"..Sokszor hormonális gond is lehet vagy esetleg valami betegség...Vannak olyan emberek akik télen -nyáron úgy izzadnak,hogy szinte folyik a víz róluk..nem mindenki tehet arról,hogy szaga van...Bár sajnos vannak olyanok is akik egyszerűen lusták fürdeni és azért bűzlenek..De a különbséget észre lehet venni..
2010. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A szájszag sokszor gyomor problémákra is utal...
2010. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
büdösökkel ne állj szóba! ennyi, vagy mond meg,hogy fürödjön ha ismered!
2010. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kényes téma...Nekem volt szakközépben egy osztálytársam,aki iszonyatos szagokat árasztott magából.( Izzadtság szag,fekália szag, szájszag...) Osztály karácsonyon angyalkáztunk,én húztam őt. Vettem neki egy Dove-csomagot,amiben volt deó, szappan,tusfürdő. Mondanom,sem kell, hogy továbbra is büdös volt, nem vette a lapot. Aztán egy páran leültünk vele, és elmondtuk neki,hogy minket nagyon zavar a szaga,és csináljon magával valamit. Utána már nem volt büdös. Szólni kell,akármilyen kínos is!
2010. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
van egy ismerős család, szerintem nem éreznek szagokat, mert mindegyikből dől az izzadságszag. Nem értem, h h tud a férj hozzánnyúlni a feleségéhez, aki iylen büdös..a lányukkal jóban voltam, de nem tudtam rászánni magam h szóljak neki, vettem neki szülinapra dezodoros csomagot, az se használt, azóta javult a helyzet h kezd felnőni..
2010. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Úristen micsoda tapasztalatok!
2010. júl. 27. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!