Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen táborba menjek?

Milyen táborba menjek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.A szüleim táborba akarnak küldeni,de nem tudom eldönteni,hogy hova mennék szívesen.Azt tudom,hogy úszó,küzdö sport és nyelv táborba nem mennék.Tudtok valamilyen tábort ajánlani Budapesten?nagyon megköszönném :)

2012. júl. 2. 21:38
 1/4 anonim válasza:

Menj el a Istenes Bence táborába, a Just Camp-be. Tavaly ott voltam és nagyon jó volt!:)Ördög Nóri és VV Anikó is eljött egy rövid látogatásra. Az emberek nagyon kedvesek voltak, Bence állati jó fej és még nyerni is lehet a tombolán! :D

[link]

2012. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés,nézem :) de kb velem egykorúak vannak? Mennyibe kerül?Ezt nem találtam..idén nem jösz?:D
2012. júl. 3. 20:36
 3/4 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=4tQVJ2VrOcc pont megtaláltam az összefoglalót. itt látod kb mennyi idősek.:D (biztosan lesznek 13,14,15 évesek mert sokan az ideire is mennek)

De írj Bencének facebookon vagy twitteren.

Egyébként email-be küldött ilyen posztert, amit a neten is végre megtaláltam: [link] itt van az összköltség.:)

Ja,és a mostanira még nem dőlt el hogy megyek-e de jó lenne.:)

2012. júl. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Most csak ennyi nem tom,hogy melyik Budapesti De valamelyik biztos

2012. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!