Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az oké, hogy valakit megkeresz...

Az oké, hogy valakit megkeresztelnek, de olyan van, hogy "lekeresztelés" (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Meg vagyok keresztelve katolikusnak, csecsemőkoromban követték ezt el ellenem a szüleim. Undorodom a tudattól is, hogy ők döntötték el helyettem (jó is lesz már, ha ezt a csecsemőkeresztséget megszüntetik....) Mondták: "csinálj úgy, mintha nem lennél megkeresztelve, aztán ennyi." De ez nekem nem elég :S. Nincs valami erre? És amúgy nem másik hitre akarok "átkeresztelkedni", egyszerűen csak nem akarom, hogy bármilyen hitet "képviseljek."

2012. júl. 2. 22:42
 1/4 Antimod ***** válasza:
2012. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. júl. 3. 00:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is meg vagyok keresztelve, aztán buddhizmussal kezdtem foglalkozni, s most az vagyok, nem izgat a keresztelés, nem tudom minek ez a felhajtás...
2012. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert mint írtam: engem a tudat is zavar. Különbözünk, ez van.
2012. júl. 3. 16:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!