Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok olcsón akváriumot...

Hol tudok olcsón akváriumot szerezni (Pápa környékén)?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 10:33
 1/5 polarbeer ***** válasza:

Nézz ki szombat reggel a lengyel piacra!

Én is ott leszek :) :)

2012. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jéh tényleg :D Kösz az ötletet :D azt nem tudod hogy kb mennyibe fájhat ott az akvárium? csak egy kb. kéne hogy tudjam mennyi zsét vigyek ki xD
2012. júl. 8. 22:37
 3/5 polarbeer ***** válasza:

Vigyél ki minél többet, és akkor nem lesz olyan, hogy "basszus, még 200 Ft hiányzik..."

Nem tudom, mekkorát, meg milyet akarsz, de akkor ezek szerint nem voltál kint tegnap :)

Pedig jó piac volt, csak baromi meleg. Remélem, szerdára enyhül kicsit.


Én nem ilyesmivel, hanem régi holmikkal (pl.: régi iratok, pénzek, képeslapok, térképek) foglalkozom, ilyesmiket gyűjtök, ezért szoktam kijárni. Nem lehet, hogy esetleg nálatok, vagy rokonnál-ismerősnél is bujkál 1-1 régi holmi a padláson-pincében? :D :D

2012. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is régebben gyűjtöttem régi cuccokat,többek között könyveket (azért könyveket mert a régi képeslapokat meg a pénzeket meg más régi holmit a könyvön kívül eltüzeltek, szóval régebben én is rá voltam kattanva a régi dolgokra és amiket összegyűjtögettem könyveket többen mondták hogy adjam el meg minden de hát elég nagy értékű könyvek szval én is inkább megtartottam :D )
2012. júl. 9. 19:57
 5/5 polarbeer ***** válasza:

Jól tetted! :D

Mondjál már példát, milyen könyveid vannak? Csak kíváncsiságból :)

2012. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!